Kursy walut 25.11 o godz. 7. Dolar w górę. Funt wciąż powyżej 5 zł [kurs euro, dolara, funta, franka]

Rynkowe kursy walut w poniedziałek 25 listopada na godzinę 7. Jedno euro kosztuje 4,30 zł, natomiast dolar 3,90 zł. Za jednego franka zapłacimy 3,91 zł, z kolei za funta brytyjskiego 5,01 zł.

W piątek o godz. 12. Narodowy Bank Polski opublikował informacje o średnich kursach zagranicznych walut, które obowiązywały przez cały weekend. Względem poprzedniego notowania zauważalny jest wzrost kursu dolara oraz spadek funta. Na tym samym poziomie utrzymał się za to waluty europejskie. Początek tygodnia nie wróży zmian, dolar wciąż rośnie i wyceniany jest aktualnie na 3,90, nieznacznie powyżej 5 zł utrzymuje się natomiast kurs funta szterlinga. 

Średnie kursy walut NBP - piątek 25.11.2019 r. [kurs dolara, funta, euro, franka]:

 • kurs euro: 4,2975 zł
 • kurs dolara: 3,8853 zł
 • kurs franka szwajcarskiego: 3,9102 zł
 • kurs funta szterlinga: 5,0017 zł 

Zaktualizowana tabela kursów walut na dzień 25 listopada 2019 roku zostanie opublikowana na stronie NBP między godziną 11:45 a 12:15.

Kalendarz makroekonomiczny. Co może wpłynąć na kursy walut?

Początek tygodnia będzie spokojny na rynku walutowym. Na kurs euro wpłynąć może wpłynąć publikacja wskaźnika nastrojów biznesowych Ifo w Niemczech, a także oczekiwań biznesowych oraz analizy sytuacji w tymże kraju. Jeśli chodzi o funta, dolara oraz franka szwajcarskiego, to nie zaplanowano żadnych wydarzeń, które mogłyby wpłynąć na ich cenę. 

Więcej o:
Komentarze (3)
Kursy walut 25.11 o godz. 7. Dolar w górę. Funt wciąż powyżej 5 zł [kurs euro, dolara, funta, franka]
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 2 razy 2

  w przyszłym roku euro 6 zł dolar 5 zł .

  wtedy zobaczycie czemu Ci co myśleli na gwałt lokowali złotówki w nieruchomości.

 • js08836

  Oceniono 2 razy 2

  Kursy walut minimalnie w górę lub w dół, tylko do końca grudnia. A dlaczego ? Każdy czytać potrafi i wie, że od stycznia dojna zmiana szykuje nam podwyżki wszystkiego. Podwyżki, to i inflacja. A skoro skok inflacji ,to i waluty w górę, proste prawda ?

 • poochojek

  Oceniono 1 raz -1

  Ludzie zaczynaja uciekac do USA, lepiej sie pospieszyc zanim dolar zdrozeje i przywroca wizy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX