Biedronka. Akcja Gang Słodziaków zakończona. Co mają zrobić osoby, które nie odebrały maskotek, a mają naklejki?

Akcja Gang Słodziaków zorganizowana przez Biedronkę zakończyła się prawie miesiąc temu, ale maskotki można było odbierać jeszcze w grudniu br. Informujemy, co mogą zrobić osoby, które nie odebrały maskotek, a pozostały im naklejki.

Ostatnia odsłona akcji Gang Słodziaków ruszyła 26 sierpnia i trwała do 17 listopada. Naklejki na maskotki można było wymieniać do 1 grudnia 2019 r., jednak wciąż nie wszyscy zdążyli to zrobić. Osoby posiadające naklejki mają szansę je wymienić. Muszą się jednak spieszyć.

Akcja Gang Słodziaków zakończona. Co zrobić z naklejkami, które mamy?

Jak informuje sieć, po zakończeniu akcji Biedronka zebrała wszystkie pozostałe maskotki i inne akcesoria, które później przekaże osobom posiadającym sporą liczbę naklejek. Niezbędne jest zgłoszenie się do Biura Obsługi Klienta Biedronki i podanie swoich danych osobowych, numeru karty kolekcjonerskiej oraz wybranej nagrody. Z Biurem Obsługi Klienta można skontaktować się drogą mailową (bok@biedronka.eu), telefonicznie (800 080 010/(22) 205 33 00) lub przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: www.biedronka.pl/pl/kontakt.

Warto się jednak pospieszyć, gdyż w odbiorze nagród kluczowa będzie kolejność zgłoszeń. Ich liczba jest ograniczona. Ponadto, sieć wydawać będzie maksymalnie dwie maskotki i dwie książki. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 grudnia br. 

Gang Słodziaków znów bije rekordy

Jesienna edycja akcji Gangu Słodziaków znów pobiła rekord popularności. W tym roku wydano 7,2 mln egzemplarzy maskotek, dzięki czemu udało się przebić wyniki z poprzednich lat. Sporą popularnością cieszyły się również inne gadżety przygotowane przez sieć dyskontów. Książka o przygodach gangu "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków" trafiła do 620 tys. klientów. Biedronka zdecydowała się wykorzystać niesłabnącą popularność pluszaków i wprowadzić serię gier planszowych dla najmłodszych. 

Więcej o:
Komentarze (16)
Biedronka. Akcja Gang Słodziaków zakończona. Co mają zrobić osoby, które nie odebrały maskotek, a mają naklejki?
Zaloguj się
 • yagres

  Oceniono 3 razy 3

  Człowiek to jednak dziwna istota...

 • krzy-czy

  Oceniono 3 razy 3

  ja mam już w domu jedną książkę.
  a tu jeszcze dwie.
  a na cholerę mi to.

 • siekier35

  Oceniono 2 razy 2

  na czoło te naklejki powinni naklejać i przy kasie wtedy 0.1% zniżki

 • tomcio55

  Oceniono 4 razy 2

  To ja napiszę co mogą zrobić. Wyrzucić je. Na serio nie ma w Polsce innych problemów tylko sprawa paskudnych chińskich pluszaków wartych parę złotych?

 • qcleszek1

  Oceniono 2 razy 2

  A Ci co nie zdążą mogą je sobie wsadzić tam gdzie Pan Majster powiedział ,że Pan wie !
  Kiedyś miałem podobny przypadek na BP

 • ebom

  Oceniono 4 razy 2

  Pytanie raczej, co mają zrobić osoby, które odebrały maskotki i teraz im się kurzą na półkach, bo jeszcze się akcja nie skończyła, a dzieciaki już były znudzone... kolejna edycja lada moment, trzeba zrobić miejsce na półkach

 • marek.usc

  Oceniono 3 razy 1

  Wyborcza, a miłość boską się opanujcie co to k..wa jest, kogo to obchodzi !!!!!!?????

 • reexpert

  Oceniono 1 raz 1

  Droga biedronko - ekologia.
  Wyprodukowano sporo niezbyt potrzebnych książek, nalepek, kurzołapów - a gdzie w tym wszystkim środowisko?

 • dobromir.wesoly

  Oceniono 3 razy 1

  Zaiste, temat na artykuł... Dla maskotki wartej nie więcej niż jakieś 7-8 zł...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX