Cięcia w Ryanair. Olsztyn traci połączenie do Niemiec, Łódź do Grecji

Ryanair przeprowadził analizę opłacalności połączeń z polskich lotnisk. Pasażerowie nie będą zadowoleni, bo linie lotnicze usuwają ze swojej oferty kilka tras.

Ryanair nie będzie dłużej obsługiwał trasy z lotniska Olsztyn-Mazury w Szymanach do Kolonii w Niemczech. Ostatnie loty do Niemiec odbędą się 27 lutego, pisze Gazeta Wyborcza Olsztyn. Trasę uruchomiono w listopadzie ubiegłego roku. Decyzja warunkowana była oczywiście względami finansowymi - zainteresowanie tą trasą było zbyt małe, by opłacało się dalej ją utrzymywać. Ryanair nie rezygnuje jednak całkowicie z obsługi mazurskiego lotniska. Irlandzkie linie będą wciąż oferować loty z Olsztyna do Londynu, na lotnisko Stansted.

Ryanair rezygnuje z połączenia Łódź-Ateny

Wszyscy którzy planowali podróż do Grecji z łódzkiego lotniska, będę musieli udać się do innego portu lotniczego. Ryanair nie wróci do letnich kursów na trasie Łódź-Ateny. To kolejne problemy łódzkiego lotniska. W październiku Lufthansa skasowała tam połączenie do Monachium. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Cięcia w Ryanair. Olsztyn traci połączenie do Niemiec, Łódź do Grecji
Zaloguj się
 • milarama

  Oceniono 14 razy 10

  Patrzcie jak się Radom mocno trzyma. Nie zlikwidowano żadnego połączenia. Przypadek?

 • mikrobyznesmen

  Oceniono 7 razy 5

  === Wszyscy którzy planowali podróż do Grecji z łódzkiego lotniska, będę musieli udać się do innego portu lotniczego. ===

  Radom! Stamtąd przecież bliżej na południe Europy...

 • rw1270

  Oceniono 2 razy 0

  Udź cienko przędzie, a oni chcą budować lotnisko na miarę Pekinu, oczywiście Qantas, Air China i wszyscy potentaci bliskowschodni już wykupują miejsca w Baranowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX