Książę Harry królem burgerów? Sieć Burger King żartuje i oferuje pracę brytyjskiej parze książęcej

Znana amerykańska sieć fast food Burger King wie, czym jest real time marketing. Szybko wykorzystała informację o brytyjskiej parze książęcej, która rezygnując z obowiązków na królewskim dworze, chce się uniezależnić finansowo. Sieciowa burgerownia w żartobliwej formie zaoferowała Harry'emu i Meghan pracę w jednej z jej placówek.

Koronę Burger King zna każdy klient stołujący się w popularnej sieci fast food. W najnowszej odsłonie komunikacji marketingowej w sieciach społecznościowych, Burger King zaoferował pracę księciu Harry'emu i jego żonie, Meghan Markle. Oboje postanowili ostatnio uniezależnić się finansowo od brytyjskiego dworu i rezygnując z obowiązków z tym związanych, rozpocząć życie na własny rachunek. Sprawę szybko podchwycił Burger King.

>>> Dziś to uznani władcy, ale kiedyś byli royal babies

Harry, ta rodzina królewska oferuje stanowiska w niepełnym wymiarze godzin - napisał Burger King za pośrednictwem Twittera. Podobny wpis na Instagramie zamieściła hiszpańskojęzyczna część sieci Burger Kinga, pisząc: "Drodzy książęta, możecie poszukać pierwszej pracy bez rezygnacji z korony". Odezwę okraszono grafiką z koroną z logo sieci.

Książę Harry i Meghan Markle odchodzą z dworu

Książę Harry i jego żona Meghan Markle wydali w ubiegłym tygodniu zaskakujące oświadczenie, w którym ogłosili odsunięcie się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Para deklaruje chęć zarabiania na siebie i skupienie się na działalności charytatywnej. 

Decyzja, o której poinformowano bez wcześniejszych konsultacji z rodziną królewską wywołała duże zainteresowanie opinii publicznej nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie. Z badania przeprowadzonego przez dostawcę usług analitycznych Yougov.co.uk na zlecenie dziennika "The Sun" wynika, że 46 proc. badanych Brytyjczyków poparło decyzję pary dotyczącą wycofania się z obowiązków królewskich (27 proc. było przeciwnych). Poparcie to jednak nie przekłada się na pozytywne opinie względem samych Meghan i Harry'ego. Liczba Brytyjczyków, którzy byli przychylni Harry'emu spadła z 71 proc. (październik 2019) do obecnych 55 proc. Sympatię wobec Meghan w październiku deklarowało 55 proc. badanych, a teraz ich około 35 proc.

Więcej o:
Komentarze (10)
Książę Harry królem burgerów? Sieć Burger King żartuje i oferuje pracę brytyjskiej parze książęcej
Zaloguj się
 • minio30

  Oceniono 6 razy 6

  A KFC nic Adrianowi nie zaproponował, a tak się biedaczyna kłócił

 • drakaina

  Oceniono 4 razy 4

  Brawo, Burger King! Celnie :)

 • tom_aszek

  Oceniono 4 razy 2

  Był taki film "Książę w Nowym Jorku"... Proroczy? :))

 • uzyjdo30znakow

  Oceniono 1 raz 1

  To jest szydera na poziomie :) Na jaki zasługuje ta para komediantów.

 • carolina_reaper

  Oceniono 5 razy 1

  No i stali sie posmiewiskiem....oj Harry, cos ty narobil...

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 2 razy 0

  Tylko to wcale nie jest śmieszne. Brexit oznacza koniec monarchii.

  Nie można mieć za złe księciu Harremu że ucieka z tonącej Anglii. Anglicy zamiast mu zazdrościć że może sobie na to pozwolić mogli nie głosować za Brexitem i nie głosować na Johnsona.

 • 1malutki

  Oceniono 2 razy 0

  Uoj, to się może przydać po odcięciu od Buckingham-koryta😁

 • ja5569

  Oceniono 4 razy -2

  No i juz chopak ma robote. Nie zginie. Zupelnie jak w socjalizmie. Niekoniecznie dobrze platna, ale MA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX