Komentarze (70)
Co oznacza alarm BRAVO-CRP dla cyberprzestrzeni? Ekspert: ?Nie zwiększymy bezpieczeństwa, gdy powiemy, że będzie bezpieczniej?
Zaloguj się
 • anty-oszolom

  Oceniono 46 razy 46

  Jarek kazał, bazarówa ogłosiła. Ani jedno, ani drugie nie wie co, ale ładnie brzmi - tu alfa - jak jaro samiec alfa - tu bravo - jak brawa dla władzy. A poza tym nic.
  Jeżeli nic się nie zdarzy - ich brawo alfa jest super skuteczne, jeżeli cokolwiek się zdarzy- czeka nas wyjątkowa katastrofa, z powodu braku jakiejkolwiek koordynacji działań służb. Dowiemy się tylko, że to wina Tuska i PO. I jeszcze, że gdyby lepiej zarabiali, to na pewno daliby radę. I dadzą sobie te podwyżki przy ogólnym aplauzie idiotów wyborców.

 • amorvertical

  Oceniono 31 razy 31

  Czyli jak zwykle. Mamy przepisy, ale nie mamy procedur, ludzi ani umiejętności. Pewnie się wystraszą jak to przeczytają i pojadą do Francji. Najważniejsze, że jak zwykle od 1000 lat coś tam, coś tam udajemy, prężymy kurzą klatę oraz oliwimy drewniane karabiny

 • szabepio

  Oceniono 35 razy 29

  W burdelu w służbach które pis rozwalił Polska jest wystawiona dla terrorystów wręcz na talerzu. A szydło powidło i tak nie ma o tym pojęcia.

 • spitfire87

  Oceniono 8 razy 8

  Czyli napisali ustawę, ale nie ma aktów wykonawczych, instrukcji i procedur? Buahahahahah! No debile po prostu.

 • 2kotunia1

  Oceniono 8 razy 8

  alfa sralfa na jedno wychodzi bo kmiotówa i jej banda i tak nie wie o co chodzi!

 • walsmet

  Oceniono 7 razy 7

  To jest ta "dobra zmiana", śmiechu warte. I świat się śmieje.

 • rozterka47

  Oceniono 6 razy 6

  w państwie uznawanym za najbezpieczniejsze w Europie, państwie bez terroryzmu , państwie , które nie wpuszcza praktycznie uchodźców wprowadzono stopień alarmowy w internecie - przeciwko komu tak naprawdę go wprowadzacie ?

 • pos3gacz

  Oceniono 6 razy 6

  >>>Premier Beata Szydło zdecydowała o wprowadzeniu stopnia alarmowego BRAVO-CRP dla polskiej cyberprzestrzeni. Będzie on obowiązywać do 1 sierpnia br. i da się we znaki administratorom kluczowych dla bezpieczeństwa państwa systemów teleinformatycznych.<<<

  Największym zagrożeniem bezpieczeństwa w Rzeczpospolitej Polskiej są oni sami - zasadę, kiedy złodziej krzyczy - łap złodzieja - mają dobrze opanowaną.

  Oby to się nie przedłużyło w nieskończoność - im się nie powinno wierzyć.

 • fctheduck

  Oceniono 6 razy 6

  Czekamy na wprowadzenie stopnia zagrożenia, który zakaże marszów protestacyjnych KOD-u, zablokuje portale społecznościowe i wyczyści konta bankowe przeciwników 'dojnej zmiany'. Pieniążki na pewno przydadzą się, żeby dalej dotować propisowską patologię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX