Komentarze (42)
Używasz Bitcoinów? Unia chce, byś się zarejestrował pod własnym nazwiskiem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • olywerus

  Oceniono 2 razy 0

  w 2019 to już tego eurokołchozu może nie być
  także posiadacze Bitcoina mogą spać spokojnie

 • Bartek Czarnecki

  Oceniono 2 razy 0

  co za stek bzdur. Nie tylko bitcoin ale inne elty tez, wiec baza VC's - virtual currencies (ponad 400 funkcjonujacych wiele wiecej zapomnianych). Po kolejne .... nie nie chce mi sie trzeba by to jeszcze raz napisac....

 • mazen17

  Oceniono 2 razy 0

  Somalijka, jako kobieta represejonowana przez zlego Polaka, dostanie teraz staly pobyt we Wloszech, niezla zapomoge, a jesli dobrze zagra karta "bitej i ponizanej kobiety" to i nawet darmowe mieszkanie na zawsze. W taki sposob nasz pijaczek i damski bokser ustawil babe do konca zycia.

 • maxstirner

  Oceniono 2 razy 0

  Ignorancja, tępota, i megalomania eurogryzipiórków przyspieszy tylko kolejne wyjścia z kołchozu - z tego punktu widzenia zamordyzm jest pozytywny bo pomału jak woda drążąca skałę prowadzi w koncu do granic wytrzymałości

 • trybunaluda

  Oceniono 1 raz -1

  a UE nie ma w planie skontrolowac ilosci ziarenek piasku na europejskich plazach? albo chociazby policzyc ile nielegalnych imigrantow wpuscila?

 • boewulf

  Oceniono 1 raz -1

  Co to za kryptowaluta, kiedy potrzebujesz portfela w serwisie jakiegoś operatora? Wiem - mogę nosić portfel wraz z wymaganym plikiem histori wszystkich tranzakcji systemu w swojej komórce. Szkopuł w tym, że to ponad 100 giga! Jak inaczej miałbym zapłacić za zakupy w sklepie? Aha - zapomniałem przecież, że na zatwierdzenie każdej płatności w systemie trzeba czekać kilka minut!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX