iPhone wypadł jej z samolotu. Znalazła go dzięki TEJ funkcji. Telefon wciąż działał

Robert Kędzierski
Amerykańskie media donoszą o niecodziennej historii, która spotkała właścicielkę iPhone'a. Kobiecie udało się odnaleźć telefon, który wcześniej wypadł jej z rąk z wysokości 750 metrów. Urządzenie działa.

Jeannine Buck, pilotowała swoją Cessnę 140, gdy w pewnym momencie postanowiła zrobić selfie. Chwila nieuwagi wystarczyła, by telefon wypadł z jej ręki oraz... samolotu.

Przeczytaj też: Torturowali te telefony, byś wiedział, czy są solidne. Efekty?

Kobieta była przekonana, że upadek z wysokości ok. 750 metrów zakończy się całkowitym zniszczeniem telefonu. Gdy telefon wypadł jej z rąk, samolot przelatywał akurat nad parkiem gęsto porośniętym krzewami i drzewami. Wydawało się, że w takich warunkach odnalezienie małego telefonu jest po prostu niemożliwe.

Dziwny błąd aplikacji Find My Phone kieruje różnych ludzi do jednego domu w AtlancieDziwny błąd aplikacji Find My Phone kieruje różnych ludzi do jednego domu w Atlancie Fot. YouTube

Kobieta postanowiła jednak spróbować szczęścia. Skorzystała z funkcji Find My iPhone, która pozwala użytkownikowi namierzyć zgubione lub skradzione urządzenie. O tym jak skuteczna jest ta funkcja pisaliśmy w tym materiale. 

Find My Phone pokazuje orientacyjną lokalizacje telefon. Pozwala również odtworzyć dźwięk dzwonka. I to właśnie nietypowy dzwonek, a konkretnie piosenka Sittin' On The Dock Of The Bay, pozwolił kobiecie odnaleźć swój telefon

Feralny iPhone w czasie spadania z wysokości 750 metrów musiał z pewnością zderzyć się z kilkoma gałęziami oraz krzakami, gdyż znalazło się na nim kilka otarć i zarysowań. Właścicielka zapewnia jednak, że urządzenie wciąż działa bez zarzutu, a ekran znajduje się w idealnym stanie. Amerykanka zapowiedziała również, że wkrótce zmieni swój dzwonek na piosenkę..."Stayin' Alive"

Źródło: Abbynews.com

Więcej o:
Komentarze (29)
iPhone wypadł jej z samolotu. Znalazła go dzięki TEJ funkcji. Telefon wciąż działał
Zaloguj się
 • random_login

  Oceniono 4 razy 2

  dziękujemy za przeczytanie reklamy srajfona, zapraszamy do przeczytania kolejnej

 • antykonformista

  Oceniono 4 razy 2

  to jest jakaś reklama iphona? dziwnym trafem wiedziałem, że będzie o iphone, zanim jeszcze kliknąłem. dziwnym trafem ciągle powtarzanie, jaki to iphone super bo ma takie funkcje i w ogóle niezniszczalny.

  no więc po pierwsze, prędkość graniczna spadającego telefonu jest niewielka, a do tego krzaki i ściółka. po drugie, takie funkcje odnajdywania samego siebie ma mnóstwo sprzętów, nie tylko iphone.

  więc ten artykuł sponsorowany możecie sobie w dupę wsadzić. a jak sponsorujecie za free, to do tego frajerzy jeszcze (pamiętam jak 6 lat temu robiliście taką samą darmową reklamę fejsbuczkowi).

 • nietyp

  Oceniono 3 razy 1

  A mój wypadł mi z roweru... Ale nie wiem czy działa, bo nigdy go nie znalazłem.

 • molly_wither

  Oceniono 1 raz 1

  Fajna reklama oprogramowania.

 • lukasz659

  Oceniono 1 raz 1

  mozg sie nie odnalazl
  I tak nie dzialal

 • rasta-mw

  Oceniono 15 razy 1

  a nam wciskają, że gdy samolot spadnie z 100metrów to się rozbije! Wniosek z tego jest taki, że trzeba latać iphonami, są bezpieczniejsze. Smoleńsk jego mać.

 • atarixe

  Oceniono 1 raz 1

  No super GAZETO wiadomość dnia na pierwszym miejscu z mało tego ukryta reklama sponsorowana.

 • klm747

  Oceniono 3 razy 1

  sranie w banie

 • lukki69

  Oceniono 3 razy 1

  Nie sobie spróbuje jedną ręka kłuć młotem pneumatycznym a drugą zrobić selfie.....to dopiero będzie bestseller na pierwszą stronę! buhahahahahahahahahaha
  ..na szczęscie to tylko ukryta reklama..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX