Tak będzie wyglądać odświeżona wersja PlayStation 4? Mam nadzieję, że jednak nie

Daniel Maikowski
?Odchudzona? wersja PS4 zostanie zaprezentowana 7 września br. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia pokazujące jej rzekomy wygląd.

W serwisie Gumtree.com w weekend pojawiła się ciekawa aukcja dotycząca sprzedaży konsoli PlayStation 4 slim, czyli urządzenia które nie tylko nie miało jeszcze swojej premiery, ale które nie zostało nawet zaprezentowane przez Sony.

Sprzedawca opatrzył aukcję kilkoma zdjęciami, które mają przedstawiać wygląd nowej konsoli. Po kilku godzinach aukcja została oczywiście usunięta z serwisu, ale poniższe zdjęcia zdołały obiec cały świat.

PlayStation 4 slimPlayStation 4 slim fot. Gumtree.com

Czy właśnie tak będzie wyglądać PlayStation 4 slim? Jeśli tak, to byłoby to lekkie rozczarowanie. Owszem, konsola jest smuklejsza od klasycznej PS4, ale zaokrąglone krawędzie sprawiają, że straciła swój dynamiczny charakter. Urządzenie pokazane na zdjęciach przypomina raczej wagę łazienkową aniżeli potężną maszynę do gier.

Twórca aukcji zdecydował się też zestawić wygląd PS4 i PS4 slim na jednym zdjęciu.

PlayStation 4 slim ma zostać oficjalnie zaprezentowana 7 września br. na specjalnej konferencji, która obędzie się na nowojorskim Times Square.

Więcej o:
Komentarze (4)
Tak będzie wyglądać odświeżona wersja PlayStation 4? Mam nadzieję, że jednak nie
Zaloguj się
 • aerofan

  Oceniono 1 raz 1

  No to raczej nie jest fejk, ale koleś za ten wyciek pewnie ładnie beknie :)

 • 0

  Kolejni dyletanci piszący artykuły. Nazwa kodowa NEO nie dotyczy wersji slim, tylko mocniejszej wersji PS4 która ma się pojawić w przyszłym roku!

 • okoni

  Oceniono 10 razy 0

  Konsola nie ma dynamicznie wyglądać, tylko dynamicznie działać :)

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 6 razy -2

  Projekt jest dużo lepszy od poprzedniego. Nie rozumiem tych zarzutów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX