Komentarze (58)
Prawie 1/4 komputerów pracuje na Windows 10. Na rynku dalej rządzi Windows 7
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Stefan Judas

  0

  Tak to prawda założyłem Windows 10 i zaraz pożałowałem obraz stawał itd,,zrezygnowałem z Windows 10 i z powrotem mam Windows 7 i jest ,SUPER,,,,,,A WINDOWS 10 To szmira dziadostwo .....

 • kirk11811

  Oceniono 2 razy 0

  Mnie W10 ostatecznie przekonał do spróbowania Maca. Ani minuty nie żałowałem, powrotu do Windows nie planuję. Jedyny minus jest taki, że obecnie żona i dzieci też tak chcą.

 • chateau

  0

  10 ma kilka zalet, ale...

  Z punktu widzenia zwykłego użytkownika jest przekombinowana, zaś mechanizmowi aktualizacji, mimo że mocno poprawionemu, nadal daleko do doskonałości.

  Z punktu widzenia kogoś, kto zwyczajnie pracuje, ma swoje upodobania i nawyki - 10 to wyzwanie. Pracuję na Lenovo serii T, od zawsze ;-) używam trackpointa czyli tzw. łechtaczki. I co się stało po aktualizacji? Nie mogę przewijać lewo-prawo, a przewijanie góra-dół działa topornie. OK, wróciłem do starszej wersji sterownika, działa, ale szału nie ma.
  Postanowienie noworoczne mam takie, że jak tego nie poprawią to wracam do zapisanej siódemki, a 10 będę się bawić na wirtualce albo jakimś laboratoryjnym sprzęcie.

 • adam.2x

  Oceniono 5 razy -1

  Pomny problemów z Widows Vista ponad decadę wcześniej, długo opierałem się zmianie Widows 7. Opuściłem Widows 8 dopiero na początku tego roku przeniosłem się na 10. Największą zaletą dla mnie jest to że nie zanotowałem poważnych problemów z systemem i to że wszystkie programy działają bez zarzutu. Windows 10 ma ciekawe graniczne nowinki, dane o pogodzie, itd. Dla mnie jest to głównie Windows 7 w nowej szacie graficznej.

 • mjunhy

  Oceniono 3 razy -1

  na moich komputerach nie da się zainstalować windows 10 bo niema sterowników do starszych modeli płyt głównych i niestety muszę pozostać przy vista i 7 oraz XP

 • Julian Lars

  Oceniono 2 razy -2

  Interfejs Windows 10 to jedna wielka klapa i niewiadoma. Po co zmieniac dobry przejrzysty interfejs ktory dzialal super przez prawie pol wieku. Jak cos jest dobre to po co to zmieniac? Lepiej skupcie sie nad poprawa wydajności systemu i jego przejrzystości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX