Komentarze (41)
Używasz starszej wersji Google Chrome? Możesz stracić dostęp do Gmaila
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • atomik2

  0

  Przegladarka Google Chrome opiera sie na wersji Chromium o otwartym kodzie. Czyli z Chromium korzystaja rozne inne przegladarki niezaleznie od Chromium pisane. Ja akurat lubie UC Browser, ktora wg mnie jest lepsza niz Google Chrome, poza tym wykorzystuje kolejne aktualne wersje Chromium i nie blokuje WinXP jak Google Chrome, UC Browser działa swietnie pod XP i udostepnia takze dla XP najnowsze wersje Chromium (czyli nie blokujke dla komputerow z XP tego, co Google Chrome blokuje).
  Ja z Google Chrome przestalem korzystac, bo UC Browser jest aktualna i lepsza - wg mnie - niz Chrome.
  NIezla jest tez Mozilla SeaMonkey, tez dzialajaca na XP z aktualnymi wersjami.

  Glownymi konkurentami dla programow MS czy Google-a zaczynaja w wielu obszarach byc swietne kompanie azjatyckie, ktore przez wiele lat rozwijaly sie na rynkach azjatyckich, a teraz sa obecne juz na calym swiecie np. z oprogramowaniem typu freeware (np. WPS Office, UC Browser, 360 Total Security, IObit, ...).

 • sigit

  Oceniono 1 raz -1

  Czy to wina użytkownika, że Gmail SAM, już rok temu, zrezygnował z aktualizacji Chrome dla wciąż wspieranych wersji Windows, np. Visty? Sami winni, a teraz straszą.

 • powolniak007

  Oceniono 5 razy -1

  No i co? To stracę. A gmail to jakiś cud świata, żeby po nim płakać? Będzie inna usługa, a gmail straci klienta i odbiorcę reklam. I co teraz?

 • Pisul Maximus

  Oceniono 4 razy -2

  Sprawą powinien zająć się polski UOKiK.
  Monopolista ot tak działa bezprawnie. Internet to tekst, dzwiek, wideo, obraz. Rozumiem że przeskok technologiczny może powodować że starsze leciwe urządzenia nie pociągną video streamingu w 4K ale tekst! Komuś w gogle odbiło?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX