W Chinach doszło do pożaru. W fabryce produkującej akumulatory dla smartfonów Samsunga

W fabryce firmy Samsung SDI w Chinach doszło do pożaru. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a praca fabryki nie została wstrzymana.

W jednej z fabryk Samsung SDI w chińskim mieście Tiencin doszło do pożaru. To fabryka jednej ze spółek Samsunga produkująca baterie do smartfonów tego producenta.

Ogień pojawił się w na terenie fabryki, w miejscu, w których składowane były odpady. Na szczęście pożar nie przedostał się do hal produkcyjnych.

Na miejscu pojawiło się 19 wozów strażackich i 110 strażaków. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Zdjęcia z chińskiego miasta szybko pojawiły się w serwisie Weibo i na Twitterze:

Jak na razie oficjalna przyczyna pożaru jest nieznana. Prowadzone są jednak działania mające na celu wyjaśnienie przyczyny tego zdarzenia. Samsung SDI poinformował w oświadczeniu, że praca fabryki nie została przerwana.

Samsung w zeszłym roku zmagał się z problemami akumulatorów w smartfonach Galaxy Note 7. Niedawno firma oficjalnie zakończyła wewnętrzne śledztwo dotyczące tego modelu, poinformowała o przyczynach problemów i nowych procedurach bezpieczeństwa.

Więcej o:
Komentarze (11)
W Chinach doszło do pożaru. W fabryce produkującej akumulatory dla smartfonów Samsunga
Zaloguj się
 • obywateleu

  Oceniono 5 razy 5

  A co ma samsun do tego pecha ?

 • jaceq

  Oceniono 2 razy 2

  Baterie jeszcze nie opuściły fabryki, a już się zajarały?

 • kry3cha

  0

  Jak wyprodukowali kilkaset tysięcy wadliwych baterii to co mieli z nimi zrobić. Zjarali je koncertowo i kaska z ubezpieczenia w jakimś stopniu pokryje straty. I ch.j że toksyczny dym wyemitowali bezkarnie do atmosfery. Cholerne chinole, to oni zniszczyli klimat ziemi i robią to nadal.

 • nietyp

  0

  To nie pech... Jeśli te baterie są wadliwe, to lepiej w fabryce, niż w samolocie...

 • kllk1221

  0

  samsun????? dobre dziennikarstwo
  o jednym i o drugim dziennikarze wyborczej musza jeszcze poczytac

 • pintonek

  0

  Pożar ugaszony, najważniejsze że sie nikomu nic nie stało tyle w temacie.

 • Borys Man

  Oceniono 3 razy -1

  Komentarze o Galaxy Note 7 za 3... 2...1...

 • satyra_komputerowa

  Oceniono 6 razy -2

  jakby ludzie cenili swoja kase to by taki samsung padl, android to najwieksze gowno jakie powstalo, niestabilny malowydajny system z kupa smieciowych apek dla przyglupow. Brzydze sie tego dotykac, ani z tego pracowac ani z tego sie bawic, obrzydliwe. Tak tak ios i apple to zupelnie inna liga, czekam na bol dupy biedakow ktorych nie stac i matolow ktorzy beda bronic androida krzeslem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX