Za takie etui do iPhone'a 7 zapłacisz... równowartość kilku iPhone'ów 7

Zazwyczaj ma postać kawałka plastiku lub materiału, a niektórzy producenci dorzucają je w gratisie do smartfonu. Etui ochronne kupicie za minimum kilkanaście złotych w internecie. Możecie też wydać na nie fortunę wielokrotnie przewyższającą wartość telefonu, jak dobitnie udowadnia Louis Vuitton.

Wchodzimy do świata przepychu, blichtru, nienagannego szyku i bardzo grubych portfeli. Pokazanie się z takim etui na salonach zagwarantuje wam rozpoznawalność na kilometr, jak również widoczny z kosmosu debet na koncie osobistym. Seria o nazwie Eye-Trunk zaprezentowana właśnie przez markę Louis Vuitton pozwala zamknąć cennego iPhone'a 7 oraz iPhone'a 7 Plus w dużo cenniejszym przypominającym ekskluzywną walizkę pokrowcu.

Producent nie zapomniał o zabezpieczeniu rogów metalowymi okuciami i dorzucenia solidnej klamry pewnie blokującej cenny pakunek w środku. Powstaje jednak pytanie: co ochroni samo etui przed upadkiem i uszkodzeniem? Koszty takiego incydentu mogą się okazać dużo bardziej dotkliwe od zniszczenia samego iPhone'a.

Etui do iPhone'a 7 Plus od Louis VuittonEtui do iPhone'a 7 Plus od Louis Vuitton fot. Louis Vuitton

Ceny jaką przyjdzie zapłacić za taką ekstrawagancję waha się w przedziale od 1250 dolarów za najprostszą wersją dla mniejszego wariantu telefonu Apple, do nawet 5500 dolarów za luksusową edycję dla iPhone'a 7 Plus pokrytą skórą z krokodyla. Wystarczy wspomnieć, że za takie pieniądze możecie spokojnie kupić kilka kolejnych egzemplarzy najnowszego wcielenia smartfonu Apple w wersji Plus.

Jest sens? Na pewno. Na pewno nie. Na pewno nie dla mnie.

Czytaj też: Apple wreszcie poszedł po rozum do głowy. Usunie z iPhone'a to złącze, zastąpi je bardziej popularnym

Więcej o:
Komentarze (32)
Za takie etui do iPhone'a 7 zapłacisz... równowartość kilku iPhone'ów 7
Zaloguj się
 • literyicyfry123

  Oceniono 2 razy 2

  Chodzi oczywiście o skórę eko-krokodyla...

 • nekaj

  Oceniono 1 raz 1

  Może z ludzkiej skóry ? To by dopiero był hit ! Nie ? Dlaczego ?

 • white_lake

  Oceniono 3 razy 1

  obrzydliwe i chore
  pie*dolę LV i wszystkich snobów, którzy się tym podniecają
  żeby im tak te biedne krokodyle odgryzły jajca
  albo pusty łeb, nie będzie żadnej szkody

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 1 raz 1

  Patrz pan, wyroby ze skóry gada pan celnik weźmie dla kochanki... tfu, zarekwiruje zgodnie z konwencją CITES, nawet jeśli pochodzą z farmy...
  Ale jak masz LV to droga wolna.
  Swoją drogą, gdybyś miał podobne etui zrobione z recyklingowanych klapków KUBOTA przez ekologicznego Chińczyka, to ten sam celnik, w trosce o dobro firmy LV, zarekwiruje Ci plastik, a puści zagrożony gatunek.

 • cucurucu

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko na chooj pytam sie na chooj? A nie...na chooj to kondom

 • nieotake

  Oceniono 1 raz 1

  Sporo tu ciekawych spostrzeżeń, lecz bardzo zależy mi, żeby w ich natłoku nie umknęło Wam, że ja nie kupię, bo mam szóstkę.

 • baluwolanda

  Oceniono 1 raz 1

  Jest tak obleśne, że aż bolą oczy.

 • uzytkownik888

  0

  Bez sensu jest wydawać tyle pieniędzy na etui. W sklepach internetowych można kupić w śmiesznych pieniądzach dobrej jakości etui i przy okazji dostać jeszcze rabat na ochronę ekranu. Kupowałem na etui-gsm.pl i śmiało mogę polecić ten sklep. Pokrowiec posiadam półtorej roku i nadal jest w świetnym stanie, a szkło hartowane nie odlepiło się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX