Gazeta.pl Next >  Technologie >  Czekacie na nowego flagowca Samsunga? Oto, ile będziecie musieli za niego zapłacić

Czekacie na nowego flagowca Samsunga? Oto, ile będziecie musieli za niego zapłacić

A A A
Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge

Gorącą atmosferę zbliżającej się premiery Samsunga Galaxy S8 ochładzają kolejne przecieki dotyczące specyfikacji technicznej, wersji kolorystycznych i oczywiście cen. Te ostatnie ujawnił właśnie na Twitterze Evan Blass.

Jak przystało na flagowe smartfony, ceny ujawnione przez Evana Blassa nie należą do najniższych. Jeśli przecieki okażą się zgodne z prawdą, za Samsunga Galaxy S8 przyjdzie nam zapłacić 799 euro. Nieco większy Galaxy S8 Plus ma kosztować 899 euro.

Chętni na stację dokującą Samsung DeX zapewniającą podłączenie smartfonu do zewnętrznego monitora (przypomina to rozwiązanie Continuum od Microsoftu) będą musieli wysupłać z kieszeni dodatkowe 150 euro. Nowa wersja gogli GearVR ma kosztować 129 euro, zaś kamera Gear360 - 229 euro.

Na powyższych renderach udostępnionych przez Evana Blassa widać dostępne wersje kolorystyczne obu modeli - czarna (Black Sky), szara (Orchid Grey) oraz srebrna (Arctic Silver). Premierę nowych flagowców Samsunga zaplanowano na 29 marca, zaś do sprzedaży urządzenia powinny trafić już w kwietniu.

Czytaj więcej: Galaxy S8 w całej okazałości. Przedpremierowy wyciek potwierdza zapowiadaną innowację

Komentarze (38)
Czekacie na nowego flagowca Samsunga? Oto, ile będziecie musieli za niego zapłacić
Zaloguj się
  • Oceniono 6 razy 2

    ciągle robili to samo i to samo, nie licząc tego swojego EDGE. teraz, jak w końcu wprowadzają w miarę nowy wygląd, to trzeba za to słono zapłacić. to samo zresztą zrobi za niedługo Apple, odświeżająć wygląd tego swojego koszmaru rodem z 2007 roku. i też za przyjemność posiadania "czegoś co wygląda jak nowy Samsung/Apple a nie jak stary złom", trzeba będzie zapłacić 50% więcej niż się standardowo należy. taki biznes.

    a ja mam pół klasy gorszy sprzęt od tego Samsunga za 1100zł i to już z vatem zapłaconym na granicy. w życiu bym nie dał 4 razy tyle za tak niewiele więcej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane