Microsoft prezentuje nową aplikację, która zastąpi świetny Wunderlist. Poznajcie To-Do

Microsoft To-Do

Microsoft To-Do (fot. screen YouTube)

Microsoft pokazał właśnie nową aplikację do planowania zadań. Wszystko wskazuje na to, że dni popularnego Wunderlist są już policzone.

Microsoft kupił Wunderlist w połowie 2015 roku. To aplikacja umożliwiająca planowanie zadań do wykonania. Ma bardzo szerokie możliwości, za co była ceniona przez użytkowników.

Teraz gigant z Redmond postanowił stworzyć zupełnie nową aplikację tego typu od podstaw. Nazwał ją To-Do i udostępnił ją publicznie, choć na razie to jedynie wczesna wersja poglądowa.

 

Program charakteryzuje się prostotą i łatwością obsługi. Na razie jego zastosowania są dość ograniczone, jednak kolejne funkcje mają pojawiać się wraz z przyszłymi aktualizacjami.

Do działania wymagane jest zalogowanie się do konta Microsoft, a zadana przechowywane są także w chmurze, dzięki temu zobaczymy je z różnych urządzeń. Na start można zaimportować listy z Wunderlist i Todoist.

To-DoTo-Do fot. screen z To-Do

To-Do przede wszystkim pozwala na dodawanie zadań do głównej zakładki. Można do nich przypinać przypomnienia i terminy ważności, a także dodawać notatki. Po wykonaniu zadania wystarczy je oznaczyć jak zrobione lub całkowicie usunąć.

Jest także możliwość tworzenia kolejnych list i dodawania do nich zadań. Każdą z list można modyfikować zmieniając jej motyw, kolor czy ustawiając metodę sortowania planów. Bardzo proste i intuicyjne.

To-DoTo-Do fot. screen z To-Do

Pojawiła się także opcja "Sugestie", która ma inteligentnie podpowiadać odpowiednią kolejność wykonywania zadań. Niestety zabrakło możliwości współdzielenia zadań z innymi użytkownikami.

To-Do można już pobierać na smartfony z Androidem, iOS i urządzenia z Windows 10. Jest także możliwość uruchomienia aplikacji w przeglądarce.

Nowa aplikacja ma zastąpić Wunderlist, jednak nie wiadomy jeszcze kiedy. Miejmy nadzieję, że Microsoft doda do To-Do kilka przydatnych funkcjonalności przed jej zamknięciem.

Zobacz także
 • HTC U Tego jeszcze nie było. Za miesiąc HTC pokaże telefon reagujący na... ściskanie
 • Samsung Galaxy S8 Plus Galaxy S8 Plus to nowy król smartfonów. Ten telefon Samsunga będzie wyznaczać trendy [RECENZJA]
Komentarze (7)
Microsoft prezentuje nową aplikację, która zastąpi świetny Wunderlist. Poznajcie To-Do
Zaloguj się
 • rojberek

  0

  Nie dajcie się inwigilować - postawcie własny cloud - to 10 minut roboty dla średnio ogarniętego użytkownika komputera.

 • alladyn-solar-batt

  0

  Inwigilacja moich planów i zamiarów przez Microsoft z zachowywanie można całości materiału na ich macierzą CH dyskowych?-Mimo wszystko NIE-dziekuje.Amerykanie naruszają prawo miedzynarodowe-usiluja za pomocą Microsoftu i jego systemu operacyjnego kontrolować poczynania całego świata i to szczegółowo.Dowiedzenie się co planują obywatele innych państw w swym życiu zawodowym nie stanowi problemu gdy ,,przejmie'' się odpowiednie dane informatyczne a odpowiednie oprogramowanie (stworzono takie) powiadamiać będzie Amerykę,że np. w Polsce ,,grupa ludzi konstruuje samochód elektryczny''. To cenna informacja gospodarcza,wywiad gospodarczo-ekonomiczny,który podpowiada w jakich kierunkach idą inni....Bandycka Amerykańska inwigilacja.Mial rację twórca Linuksa,miał rację Snowden.Kto włada danymi informatycznymi-bedzie władca ludzkości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje