Uwolnij swoją skrzynkę od niechcianej poczty. Ta strona wyczyści wszystko w kilka minut 

Robert Kędzierski
Niechciane newslettery potrafią skutecznie zapchać skrzynkę. Wypisanie się z kilku nie jest problemem. Co zrobić jednak, kiedy nasza poczta pęka w szwach od niechcianych wiadomości? Warto skorzystać z serwisu getunsubscriber, który automatyzuje proces. 

Użytkownicy Gmaila, Outlooka, Yahoo oraz innych serwisów pocztowych mogą skorzystać z nowej usługi, która ułatwia pozbycie się niechcianej poczty. Getunsubscriber  to nowa strona, która pozwala zaoszczędzić czas w sytuacji, kiedy nasza skrzynka zapchana jest przez wiele newsletterów.  

Czytaj też: "Nie grałem w najnowszego wiedźmina". Kto wypowiada te słowa?

By się z nich wypisać należy otworzyć wiadomość, znaleźć link prowadzący do wypisania się z listy mailingowej i w niego kliknąć. Z Get Unsubscriber to zadanie jest znacznie prostsze. 

Po wejściu na stronę należy wybrać dostawcę poczty, która ma być oczyszczona. Do wyboru są popularne usługi takie jak Gmail czy Outlook. Strona umożliwia też podanie dodwolnego adresu – nam jednak nie udało się w ten sposób wyczyścić skrzynki w serwisie o2. 
 
Po utworzeniu konta w getunsubscriber przechodzimy do swojej poczty i odnajdujemy katalog o nazwie Unsubscriber. Następnie przeciągamy na niego niechciane wiadomości - tak jakbyśmy przerzucali w Windows pliki do katalogu. Po kilku-kilkunastu minutach przerzucone przez nas wiadomości zostają zindeksowane i serwis wypisuje nas z niechcianych newsletterów.  

getunsubscriber.comgetunsubscriber.com getunsubscriber

Serwis ma pewną wadę. Jeśli korzystamy aktywnie z kilku adresów e-mail to dla każdego z nich musimy zakładać osobne konto. Najważniejsze jednak, że strona działa - w przypadku skrzynki Gmail pozwoliła pozbyć się kilkudziesięciu newsletterów w wygodny i prosty sposób. Po 48 godzinach od skorzystania z Getunsubscriber ilość nowych wiadomości wyraźnie się zmniejszyła. 

Więcej o:
Komentarze (13)
Uwolnij swoją skrzynkę od niechcianej poczty. Ta strona wyczyści wszystko w kilka minut 
Zaloguj się
 • pawel.lewski

  Oceniono 2 razy 2

  "...nam jednak nie udało się w ten sposób wyczyścić skrzynki w serwisie o2. "
  o2 poza pojemną skrzynką to tragedia, wiadomość wysłana z google na o2 idzie godzinami, wiadomość wysłana z o2 na o2 bywa, że nie dochodzi, tu nikt się nie włamuje bo można dostać 3,14erdolca.

 • jurekwy

  Oceniono 1 raz 1

  W gmail zdarza się, że do spamu zaliczą ważny mail. Przeglądam i przywracam wiadomość. Mam różne konta i zapisuję się do newsletera z takiego, który jest swoistą śmieciarką. Co jakiś czas usuwam śmieci bez czytania. Subskrypcje to ułamek niechcianych maili, większość śmieci trafia z nielegalnego obrotu adresami i bez porządnych sankcji tego się nie zwalczy. Portale także wciskają dziadostwo (gemius itp.) i jeszcze jęczą, że masz blokery reklam. Takie czasy.

 • zdzisiek66

  0

  Wystarczy mieć konto na porządnym serwerze, nie podawać adresu byle komu i żaden spam nie przyjdzie.
  Porządny - czyli nie gmail czy inny syf, tylko np. protonmail.

 • tommywpp

  0

  Nie tak łatwo... Wrzucić do spamu... Dostaję syf na skrzynkę wp i każdy mail jest z innego adresu. Mało tego nie ma w tych mailach opcji unsubscribe...

 • rojberek

  0

  Jeszcze prościej - dodać do spamu i od tego czasu syf ląduje w śmieciach.

 • polsz

  0

  wpisuje skrzynkę na interii a próbuje mnie zalogować na gmail

 • do100jnik

  0

  jakby ktoś wykombinował mechanizm automatycznie czyszczący skrzynkę ze wszystkich maili nie pochodzących z mojej listy kontaktów i wywalał je do spamu, zdaję sobie sprawę, że powinien to być mechanizm związany z moją konkretną skrzynką, a co najwyżej z providerem, nie mam ochoty publikować swoich kontaktów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX