Komentarze (22)
Serwis ExtraTorrent nie działa. Padł kolejny bastion piratów. Czy to początek końca ery torrentów?
Zaloguj się
 • bling.bling

  Oceniono 5 razy 5

  "Zamknięcie ExtraTorrent może być równoznaczne z końcem działalności kilku grup, które były odpowiedzialne za dostarczanie pirackich treści do serwisu"
  Przecież torrenty to nie jest piracka treść.

 • dante_waw

  Oceniono 6 razy 4

  "O tym, że na serwisy z torrentami trzeba uważać przekonało się 100 tys. polskich internautów, których dane osobowe w 2014 r. trafiły w ręce prokuratury. Osoby te wpadły w sidła zastawione przez jedną z kancelarii prawnych," - nie wpadly w sidla tylko kancelaria wyludzala pieniadze grozac PiSmami ktore trzeba bylo wrzucic do smietnika.

  Ponadto dostarczyla policji zbior przypadkowych IP nie informujac jak weszla w ich posiadanie...

 • derp970

  Oceniono 4 razy 4

  Na jego miejsce powstaną nowe. Poza tym istnieje mnóstwo innych. Copyright mafia nigdy nie wygra, bo jest zawsze kilka kroków za internetem i technologią.

 • kocurxtr

  Oceniono 5 razy 3

  jak to mawiał jeden z moich znajomych informatyków: 'na technikę zawsze znajdzie się technika'
  nie żebym popierał piractwo
  ale... obserwując sieć: jest popyt - jest podaż... jest metoda

  ciekawe, kiedy producenci muzy/filmów/softu itd zrozumieją, że bardziej opłaci się obniżyć ceny, niż inwestować setki mln dolców w zabezpieczenia i walkę z 'piractwem' ...

 • whole_train

  Oceniono 7 razy 3

  KAT działa, to samo Torrentz. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, bo wszystko jest git.

 • Oceniono 2 razy 2

  O sobie na pendrive ludzie będą przenosić, albo powstanie coś innego. To tak jakby zabronili patrzeć na wieżowce, bo projekt należy do architekta i developera i trzeba zapłacić. Bzdura, jak im się nie podoba że ludzie chcą oglądać filmy i słuchać muzyki, to niech przestaną kręcić i grać. Jest nadprodukcja, rzeka darmowych produkcji, słabsze pozycje po prostu toną. A ludzie będą se przenosić na pendrive, oglądać u sąsiada, oglądać w gorszej jakości, żeby mieć rozrywkę mimo, że ich nie stać na kino i VOD. Proste? Proste.

 • takajedna_ja

  Oceniono 1 raz 1

  piractwo to nie zawsze wynik "oszczędności". Piractwo to czasem jedyna droga by móc korzystać z dóbr kultury.
  Jak się mieszka za granicą to nie ma się LEGALNEJ możliwości oglądania wielu programów. Ot, biorąc choćby najnowszy, ale już dość popularny serial "Opowieść Podręcznej". Kupiłam kanał HBO by móc oglądać ten i kilka innych seriali, cóż z tego? Serial ten, tam gdzie mieszkam nie ma napisów po polsku. Oczywiście, mogę oglądać z napisami kraju w jakim mieszkam, ale nie jest to komfortowe. A co np. z rewelacyjną produkcją HBO "Bez tajemnic" w wersji polskiej? U siebie nie mogę tego oglądać. Bo nie. Bo w imię nie wiadomo czego istnieje coś takiego jak ograniczenia w emisji. Dlaczego? Komu lub czemu to służy? Póki będą takie ograniczenia kolejna rzesza ludzi będzie ściągać to, czego nie może kupić legalnie. To naprawdę jest takie mało oczywiste?

 • cztery0000ziobra

  0

  Wszystko ładnie, ale co to są te "torrenty"?

 • Ser Dell

  0

  Obniżyć procent że sprzedaży dla pośredników i każdy kupi utwór legalnie a nie będzie czekał aż się ściągnie. Teraz nie będę tyle płacił bo to chore ceny jak na polskie zarobki.

 • lukeeu

  Oceniono 2 razy 0

  ech... "automatycznie udostępnia"... uTorrent -> liczba slotów udostępniania = 0, odznaczyć wykorzystaj dodatkowe sloty. O... i już nie udostępnia automatycznie? I sciąganie z P2P znowu 100% legalne? ale jak to możliwe? miało automatycznie udostępniać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX