U operatora, czy w sklepie? Gdzie możesz kupić Nokię 3310 i pokonać wszystkich w węża

Nowe wcielenie klasycznego telefonu komórkowego Nokia 3310 jest już w sprzedaży zarówno operatorskiej, jak i detalicznej. Sprawdźmy, gdzie i za ile można go kupić.

Plany reanimacji klasycznej Nokii 3310 wzbudziły ogromne emocje wśród entuzjastów technologii, szczególnie tych pamiętających jeszcze słynną komórkę sprzed lat. Oczywiście nowa odsłona nie mogła pozostać w niezmienionej formie i została dostosowana do współczesnych standardów. Pojawił się kolorowy ekran, aparat fotograficzny oraz gniazdo dla kart pamięci microSD.

Część użytkowników nie kryła swojego rozczarowania nowym wcieleniem Nokii 3310, ale i tak należy się spodziewać, że telefon ze względu na swojego słynnego poprzednika będzie się sprzedawać wyjątkowo dobrze.

Nokia 3310Nokia 3310 fot. Nokia

Nokię 3310 możemy obecnie kupić w sklepach sieci Media Markt oraz Saturn, gdzie oferowana jest w wersji Dual SIM za 269 złotych. Za tę cenę dostajemy prosty telefon komórkowy pracujący w oparciu o system Nokia Series 30+, z aparatem cyfrowym 2 MP i diodą doświetlającą LED.

W ramach pożytecznych dodatków warto wspomnieć o łączności Bluetooth. Oczywiście możemy liczyć na bardzo długi czas pracy bez konieczności ładowania baterii (nawet miesiąc w stanie czuwania).

Czytaj też: Koniec wojny Apple z Nokią. Finowie w końcu odetchną i jeszcze zarobią

W przedsprzedaży telefon wylądował również w sklepie internetowym X-Kom, ale będziecie musieli na niego chwilę zaczekać. Wysyłka zamówionego sprzętu rozpocznie się bowiem dopiero 6 czerwca. Poza tym odświeżoną Nokię 3310 kupicie również w sieci komórkowej Play i to już za złotówkę w każdej z dostępnych taryf. Fioletowy operator ma na niego wyłączność do końca czerwca.

Więcej o:
Komentarze (12)
U operatora, czy w sklepie? Gdzie możesz kupić Nokię 3310 i pokonać wszystkich w węża
Zaloguj się
 • Daniel Kepinski

  0

  Jak sobie przypomnę Nokię 3310 i to jaką prosta toporna w obsłudze była..... qu... nie!

 • Tomek Dubson

  0

  wiadomo ze zawsze lepiej kupić w sklepie a nie u operatora. Mam teraz w a2obile i w sumie nie wiem czy mają nokię, ale tyczy się to wszystkich telefonów.

 • split-fire

  0

  Wstydziliby się coś takiego wypuszczać. Wstyd!

 • minkat

  0

  nokia jest potentatem jezeli chodzi o komorki robione na rynki 3-go swiata, takie co tylo telefon, sms i bateria trzymajaca tydzien. podobno w Polsce takie sa popularne jako telefony sluzbowe. moja mama ma podobny bo chciala. one nie sa zle jak ktos chce miec tylko telefon.

 • okoxoko

  0

  Dla fanów antycznej techniki polecam działy w marketach z telefonami dla seniorów. Tam jest dopiero dla was raj! Są tam telefony, które nawet nie potrafią wysyłać SMS-ów.

 • hens

  0

  Czyli moja rodem z 2000 roku staruszka Nokia E 51 w szufladzie, jest lepszym wyborem.
  Ma jeden minus.......ma slot tylko na jedną kartę SIM.

 • 0

  A kogo dzisiaj obchodzi jakiś strup, który technologicznie jest na poziomie telefonów z przed 10 lat? Trzeba naprawdę być siedemdziesięcioletnim emerytem aby coś takiego kupić

 • orfy reus

  0

  A gdzie mógłbym kupić wóz drabiniasty? ( zamierzam wziąć udział w wyścigu wozów drabiniastych)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX