Komentarze (74)
Świat biznesu zszokowany decyzją Donalda Trumpa. Elon Musk nie będzie już pomagać prezydentowi
Zaloguj się
 • rafthetough

  Oceniono 33 razy 7

  lewaczki, człowiek odpowiada jedynie za mały % produkcji CO2. Chiny czy indie o żadnych ograniczeniach nie myślą. Więc żeby nie zabijac własnej gospodarki trzeba zrobić to samo co USA. Bardzo mądra decyzja!

 • Irx

  Oceniono 35 razy 7

  Już lewactwo pozbawione pieniędzy rozpoczęło jazgot.Gdzie Trump powiedział że USA będą zatruwały środowisko.Wyraźnie zaznaczył że USA będą stosować czysty węgiel co oznacza że będą ograniczać emisję spalin.
  Tu chodzi o to że inne kraje takie jak Niemcy czy Francja poprzenosiły swoje fabryki do krajów gdzie dalej zatruwają środowisko i to zatruwanie jest rozproszone na cały świat ,a Stany muszą ograniczać swoja produkcję produkując głównie u siebie ,pozwalając innym na dominację w rynkach zbytu

 • qawsedrftg

  Oceniono 39 razy 7

  Na kolana chamy, prezes Goldman Sachs pisze tweeta. To przebija nawet tweety Radka Sikorskiego. Miażdży.

 • bart5554

  Oceniono 18 razy 6

  Pani Merkel troska o ekologię....... (przepraszam, prawie się popłakałem ze wzruszenia):

  "Porozumienie paryskie jest potrzebne, by można było uratować świat, i nikt ani nic nas nie powstrzyma"

  (..) Te deklaracje mogą okazać się szkodliwe dla Polski. Już wcześniej Komisja Europejska podejmowała decyzje, które bardzo mocno uderzały w polską energetykę opartą na węglu. Przykładem może być tzw. Pakiet zimowy, w którym zostały zapisane eliminujące praktycznie energetykę opartą na węglu. Jeśli zapał Merkel przełoży się na naciski na Komisję Europejską, te normy mogą zostać jeszcze mocniej wyśrubowane, co dla Polski będzie oznaczać drastyczny wzrost cen prądu.

  wgospodarce.pl/informacje/37166-merkel-nikt-i-nic-nie-powstrzyma-niemiec-i-ich-sojusznikow-w-walce-ze-zmianami-klimatu

 • bart5554

  Oceniono 26 razy 6

  Jeżeli elity tak martwią się o klimat to co robią w sprawie smogu? Czy zimą znowy Polacy mieszkający w dużych miastach będą musieli uciekać przez dymem, który ich truje i zabija? Co UE robi w tej sprawie?

  I co UE robi w sprawie zatruwania powietrza przez linie lotnicze?

 • henryabor

  Oceniono 15 razy 5

  To jest bardzo dobra decyzja Trumpa! Ponieważ pokazała Światu i całej sforze nierozgarniętych politykierów z Brukseli, prawdziwą twarz Ameryki! Można jedynie dodać, że brukselscy politykierzy obudzili się z łapami po pachy w amerykańskim łajnie! Trumpa wielu próbowało odwieść od tej decyzji, jednak najwyraźniej Iwanka na to nie pozwoliła!

 • psychiatra_po

  Oceniono 5 razy 3

  Najgorzej ruszyć gó......

 • Corven Dallas

  Oceniono 2 razy 2

  Świat ma się ugotować bo 20 senatorom którzy aktywnie lobbowali na rzecz wycofania się USA z tej umowy biznesy które prowadzą (po za byciem senatorem) by padły..
  Proste?! Interes 20 senatorów usa jest ważniejszy od losów tej planety...

 • losiu4

  Oceniono 8 razy 2

  no, ci zainwestowali w "ekologiczne" fiubździu na pewno. Tyle władowanej forsy, tyle obietnic od lewusów i innych takich że manna z nieba poleci a tu figa...

  Pozdrawiam

  Losiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX