Komentarze (41)
Świetny telewizor dla graczy, wielbicieli sportu i nie tylko. Samsung QLED Q7C [RECENZJA]
Zaloguj się
 • saves

  Oceniono 21 razy 11

  Ja mam jeszcze jedną uwagę. Zwiększanie rozdzielczości, poprawa jakości sygnału, lepsza elektronika do jego przetwarzania, służy tylko jednemu celowi - oglądaniu szajsu w jak najwyższej jakości. Bo tylko to w TV można dziś zobaczyć. Na każdym kanale.

 • Jarek Gabara

  Oceniono 8 razy 6

  Proponuje po około 3,4 miesiącach obcowania z
  Tizenem opowiedzieć swoje uwagi. Na początku wszystko jest ok, ale w miarę dokładania aplikacji i loginów przypisanych do nich wszystko staje i wiesza się. Dodam tylko że samo przełączenie kanału lub zrobienie głośniej czy ciszej, staje się nie możliwe !!! Oczywiście dzieje się tak co jakiś czas, ale wkur.... bardzo. Użytkownik Samsunga z Tizenem.

 • malepifko

  Oceniono 2 razy 2

  Jak z kątami widzenia? Nadal kaszana typowa dla VA? Jak chcę się wyciągnąć na sofie i bańka już nie jest na wprost TV, to obraz zaczyna wpadać w mleko. Strasznie mnie to wku®wia.

 • malepifko

  Oceniono 1 raz 1

  @zawsze_edek
  Bzdury Edziu, straszne bzdury. Prawie wszystkie rzekome LEDy, to nic innego jak tradycyjne LCDki, tylko źródło podświetlenia się zmieniło. Zamiast dawniej stosowanych lamp CCFL na krawędziach ekranu, teraz masz diody led również na krawędziach. Jak w latarkach czy reflektorach samochodowych, gdzie kiedyś miałeś żarówki, a teraz coraz częściej owe ledy. Napisałem prawie wszystkie, bo marginalna ilość modeli jest podświetlana strefowo, tzn nie tylko na krawędziach ekranu. Im więcej stref, tym lepiej.

 • duch87

  Oceniono 1 raz 1

  Ok, a teraz coś na kieszeń Polaka: tv z ambilightem jakieś 55 cali i gracze będą bardo zadowoleni. i wydadzą na to 4000 zł :).

 • Damian Tomas

  0

  One Connect jest stosowany od conajmniej 3 albo nawet 4 lat w najwyższych seriach Samsunga...

 • tergukjbvcfsyrt8y9joikl

  0

  " Ci pierwsi mogą liczyć na bardzo dobre odwzorowanie ruchu, dzięki matrycy z odświeżaniem 120 Hz. Obejrzałem na tym telewizorze kilka spotkań Euro U21 oraz Pucharu Konfederacji i mogę potwierdzić, że piłka nożna prezentuje się na nim świetnie."

  Który kanał przesyła 120 klatek obrazu na sekundę? Oo

 • zb-nj

  Oceniono 2 razy 0

  "Warto jednak pamiętać, QLED nie stanowi zupełnie nowej technologii generowania obrazu. To raczej kolejny etap rozwoju technologii LCD"

  ....i dalej już nie czytałem...

 • zartiepl

  Oceniono 4 razy 0

  Samsung udowadnia, że możliwa liczba odświeżeń trupa o nazwie LCD jest znacznie większa niż liczba odświeżeń kurczaka z hipermarketu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX