Trzy nowe doniesienia o iPhonie 8. Będzie najdroższy w historii. To świetna wiadomość. I jeszcze ten kolor

Robert Kędzierski
Im bliżej premiery iPhone'a 8, tym więcej o nim wiemy. Wobec kilku ostatnich doniesień trudno pozostać obojętnym.

O jubileuszowym iPhonie wiemy coraz więcej, wciąż jednak pojawiają się doniesienia, które brzmią dość zaskakująco. Wśród nieoficjalnych informacji dotyczących najważniejszej premiery tego roku naszą uwagę przyciągnęły trzy.

iPhone 8 będzie się błyszczał niczym lustro. Tak przynajmniej twierdzi jeden z ekspertów. Nowy typ wykończenia ma być dostępny zarówno dla wersji czarnej, jak i srebrnej. Takie rozwiązanie z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu. MacRumors wyjaśnia, że iPhone 8 (nazywany też iPhonem Pro lub iPhonem Plus) ma być dostępny w trzech standardowych kolorach.

iPhone 8 może być droższy, niż sądziliśmy. To dobrze. Jeden z blogerów zajmujących się produktami Apple sugeruje, że smartfon Apple będzie dostępny w cenie wynoszące nawet 1200 do 1400 dol. Niektórzy mogą potraktować to doniesienie z niedowierzaniem, bo oznaczałoby to cenę grubo ponad 5000 zł.

Fast Company wyjaśnia też, że windowanie cen iPhone'a 8 może być celową taktyką skłaniającą więcej osób do kupienia nieco niższych modeli - a tymi mają  być następcy "siódemki" czyli iPhone 7S i 7S Plus. Z analiz wynika też, że konsumenci chcą kupować drogie iPhone'y - to właśnie iPhone 7S Plus, najdroższy dostępny na rynku, sprzedawał się lepiej, niż wynikało to z przewidywań.

Czytaj też: iPhone mógł nie powstać, bo prototyp rozczarował Steve'a Jobsa. Był tak zawiedziony, że kazał przerwać prace.

Pojawienie się iPhone'a 8 może więc być dobrą wiadomością dla konsumentów. To ten model wyznaczy bowiem górny pułap cen. iPhone 7S, który również zostanie pokazany, będzie musiał być tańszy, co pociągnie za sobą spadek ceny iPhone'a 7.

Przycisk "Home" w nowym miejscu? Kolejna informacja jest dość zaskakująca. Przycisk "Home" w iPhonie 8 miałby znaleźć się z boku. Wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że przycisk zostanie przeniesiony na tył. Apple ma też wprowadzić w iPhonie trójwymiarowe skanowanie twarzy jako metodę autoryzacji.

Nowy iPhone z pewnością kryje jeszcze wiele tajemnic. Pamiętajmy też, że Apple pracuje nad rozwojem systemu iOS, który pozwoli wykorzystać możliwości nowego iPhone'a w jeszcze większym stopniu.

Więcej o:
Komentarze (29)
Trzy nowe doniesienia o iPhonie 8. Będzie najdroższy w historii. To świetna wiadomość. I jeszcze ten kolor
Zaloguj się
 • sylenth

  Oceniono 28 razy 6

  kupiłbym go żonie, ale jest tak brzydka, że skaner 3d uzna ją za zwierze i nie zaloguje jej

 • 0gt

  Oceniono 10 razy 4

  Skanowanie twarzy jest metodą uwierzytelniania (kim jestem) a nie autoryzacji (co mi wolno). - pl.wikipedia.org/wiki/Autoryzacja_(informatyka)

 • jake210

  Oceniono 3 razy 3

  "iPhone 8 może być droższy, niż sądziliśmy. To dobrze" - żal czytać te dziennikarskie wypociny. Tylko czekać na równie żenujące nagłówki w innych tematach:
  "Paliwo zdrożeje! Super!"
  "Chleb będzie droższy! Rewelacja!"
  "Zapłacimy więcej za prąd. To dobra informacja"

 • marekptr

  0

  Ciekawe jak zeskanowalby kosmatego

 • moriach

  0

  Przecież to zdjęcie szklanych "osłonek", które można kupić za kilka złotych w sieci i nakleić na telefon celem przedłużenia życia ekranowi. W dodatku tu są pokazane jakieś kiepskie, bo zamiast wycięcia w kształcie jabłka jest badziewne (ale pewnie prostsze do wykonania) kółko. Ale news!

 • Marek Ce

  Oceniono 10 razy 0

  hehe, życie ma być coraz droższe. Ale to dobrze. Analitycy gazty.bzdety przewidują, że bogaci tego chcą. Bułka tarta za 100 zł na Placu Zbawiciela sprzedaje się lepiej niż wynikałoby z przewidywań...

 • komandorbuka

  0

  Yhhhyyyy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX