iPhone X oraz iPhone 8 - znamy już polskie ceny. Jest ekstremalnie drogo!

apple

apple (screen)

Na polskiej stronie Apple pojawiły się już ceny najnowszych smartonów Apple - iPhone'a X, iPhone'a 8 oraz iPhone'a 8 Plus. Jeśli chcecie kupić sobie te telefony przyszykujcie się na spory wydatek.

W Polsce będzie można kupić iPhone'a X (w wersji 64 GB wewnętrznej pamięci na dane) za 4 979 złotych. Jeszcze więcej przyjdzie nam zapłacić za wersję iPhone'a X z 256 GB wbudowanego miejsca. Wtedy musimy wysupłać aż 5 729 złotych.

Polskie ceny iPhone'a XPolskie ceny iPhone'a X Fot. Apple

Ceny zaprezentowanego również na ostatniej konferencji Apple iPhone'a 8 również nie należą do najniższych. Za wersję z 64 GB trzeba zapłacić 3 479 złotych. iPhone 8 z 256 GB miejsca na dane to koszt 4 229 złotych.

Polskie ceny iPhone'a 8Polskie ceny iPhone'a 8 Fot. Apple

Czytaj też: iPhone X zaprezentowany. Jest ekran OLED i świetny aparat, ale Apple rezygnuje z ważnej funkcji

Większy iPhone 8 Plus to oczywiście nieco większy wydatek. W tym wypadku przygotujcie się na 3 979 złotych za wariant 64 GB i 4 729 złotych za wersję 256 GB. Dla przypomnienia, iPhone 8 i 8 Plus zadebiutują nieco wcześniej na sklepowych półkach od iPhone'a.

Polskie ceny iPhone'a 8 PlusPolskie ceny iPhone'a 8 Plus Fot. Apple

iPhone'a X w Polsce będzie można zamawiać od 27 października. Premierę sklepową najnowszego jubileuszowego smartfonu Apple zaplanowano na 3 listopada.

---

Jak przez lata zmieniał się smartphone od Apple?

Zobacz także
 • Phil Schiller, Apples senior vice president of worldwide marketing, shows the new iPhone 8 at the Steve Jobs Theater on the new Apple campus on Tuesday, Sept. 12, 2017, in Cupertino, Calif. iPhone 8 i iPhone 8 Plus - nowe smartfony Apple mają to, na co długo czekaliśmy
 • Apple Watch 3 Apple Watch 3 zaprezentowany. Zadzwonisz z niego jak z iPhone'a bez dodatkowej karty SIM
 • Apple Park - nowa siedziba Apple iPhone X i iPhone 8 już zaprezentowane! Wrześniowa konferencja Apple [MINUTA PO MINUCIE]
Komentarze (125)
iPhone X oraz iPhone 8 - znamy już polskie ceny. Jest ekstremalnie drogo!
Zaloguj się
 • ppo

  Oceniono 5 razy 5

  Nigdy nie zrozumiem sensu wydawania takiej kasy na coś, co może po prostu wpaść do kibla. Tyle fajniejszych rzeczy można mieć za 5 klocków i tyle taniej można kupić porządny smartfon, że dla mnie to wręcz marnotrawstwo.

 • przekaznik

  Oceniono 3 razy 3

  A tam drogo. Snobów u nas w bród, oddadzą ostatni grosz, zadłużą się na lata żeby wymachiwać ogryzkiem. Siedzi teraz taki przede mną w pociągu, trzyma tablet pionowo za spód żeby wszyscy widzieli logo. Chore.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy 3

  Na plus trzeba zaliczyć to, że teraz nie trzeba już kompleksu małego penisa leczyć szybkim samochodem. Wystarczy iphone...

 • skullder

  Oceniono 11 razy 3

  Spoko. Prawie 6 patyków za telefon, którego system operacyjny w 2017 roku nie pozwala pobrać ze sklepu aplikacji większej niż 100Mb ani zrobić kopii zapasowej w chmurze bez połączenia WiFi. Nieważne, że LTE - bez WiFi ani rusz i co nam pan zrobisz? Nie masz routera, modemu? Kup se drugiego ajfona czy ajpada i ustaw go jako hotspot WiFi, żeby ściągnąć coś na pierwszego (tak, to jest autentyczna porada z angielskojęzycznego forum użytkowników produktów jabłka).

 • Leon Asd

  Oceniono 2 razy 2

  To już jedna nerka nie wystarczy, dobrze że są dwie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje