Komentarze (96)
Firefox Quantum - premiera już w listopadzie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jady51

  Oceniono 2 razy 0

  Nie spodziewam się niczego dobrego. Nawet zwykły firefox miał liczne błędy i przeważnie się wyburaczał. Zwłaszcza na mapach google.

 • michalmos

  Oceniono 2 razy 0

  A mnie bardziej ciekawi, czy Firefox Quantum będzie dostępny w ramach regularnych aktualizacji przeglądarki tej, która działa po dziś dzień.

 • wagadudu

  Oceniono 4 razy 0

  A czy tak samo szpieguje i gromadzi dane o mnie jak Google? Teraz bardziej się liczy swoboda obywatelska niż szybkość.

 • maxthebrindle

  Oceniono 4 razy -2

  'Premiera Firefox Quantum odbędzie się już 14 listopada br. Nowa przeglądarka Mozilli będzie dostępna dla użytkowników Windowsa 10, MacOS-a, Androida oraz iOS-a.'
  Oraz Linuksa, ale kto by się tam przejmował OSem na którym działa większość serwerów internetowych i w zasadzie wszystkie superkomputery na świecie... W każdym razie nie redaktor Maikowski :-)

 • urwiss

  Oceniono 9 razy -5

  Firefox to najbardziej zbugowany, przeładowany jakimiś pierdołami shit. Firefox skończył się jakieś 10 lat temu. Szczerze wątpię czy zmiana numerka coś zmieni w tym względzie.

 • Dariusz Kowalski

  Oceniono 12 razy -8

  Co za lipa !!! Mało naprawdę mało ludzi nawet z branży IT, ale większość to po prostu lemingi korporacyjni niby programiści, wie że Firefox nie chce wprowadzać nowości HTML5 szkodząc tym samym technologicznym trendom, wręcz niszcząc je. Jako jedna z nielicznych przeglądarek obsługiwała i chyba nadal obsługuje (nie wiem bo omijam szerokim łukiem), zakazany i dawno wycofany flash player, dystrybuując go wraz z przeglądarką. Niebezpieczny dla użytkownika i jego systemu. Przez politykę kogoś na górze od Firefoxa mase stron z flash playerem działa a wiadomo jakie to są strony, ludzie od security wiedzą, przez tych baranów nadal te strony mają rację bytu a wiadomo, że właścicielom tych stron nie zależy na bezpieczeństwie odwiedzającego tylko na wlepieniu mu adawara i innego reklamowego dziadostwa. Te barany od Firefoxa zawzięcie przedłużały żywotność tego dodatku i wiele innych mechanizmów których zawzięcie nie chcieli wprowadzać. Oprócz tego zarządzanie DOM i sposób odwoływana się w javascript też uparcie robią po swojemu, kiedy Opera czy Chrome wprowadziły jasne i klarowne udogodnienia dzięki którym pisanie skryptów w JavaScript jest łatwe i przyjemne, nie Firefox podobnie jak Internet Explorer interpretacje odwoływań do znaczników HTML poprzez JavaScript robi po swojemu. NIE POLECAM !!. Niestety głupi firefox nie obsługuje wielu znaczników jaki i css 3. To że firefox szczyci się że jest opensourcowy i otwarrtoźródłowy i inne bajki to taka marchewka na kiju, nie dajcie się zwieść ktoś tam robi swoje. Dla przykładu moja stronka w pełni korzystająca w pełni z HTML5 www.safetoken.000webhostapp.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX