Użytkownicy iPhone'a X zgłaszają problem z trzaskami w głośniku. Nie można zrozumieć rozmówcy

Robert Kędzierski
iPhone X, najdłużej wyczekiwany, przełomowy model iPhone'a, nie jest tak doskonały, jak chciałoby Apple. Część użytkowników zgłasza poważne problemy z głośnikiem. Praktycznie uniemożliwia rozmowę. Usterek jest więcej.

iPhone X to najdroższy, najdłużej wyczekiwany i najbardziej przełomowy, z pewnością dla samego Apple, smartfon tego roku. Okazuje się jednak, że w parze z olbrzymią, wynoszącą ok. 5000 zł ceną, idą czasami spore kłopoty.

Część świeżo upieczonych użytkowników smartfona zgłasza bowiem spore problemy z głośnikiem. Praktycznie  uniemożliwia on prowadzenie rozmowy. Wydobywające się trzaski i inny hałas tłumią głos rozmówcy do tego stopnia, że nie sposób go usłyszeć. 

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że zdążyli już wymienić iPhone'y X w ramach gwrancji na nowe egzemplarze. Niestety problem ma się powtarzać - górny głośnik ma "grzechotać i trzeszczeć" zarówno podczas rozmów jak i innej aktywności. 

Podobny problem spotkał użytkowników iPhone'a 8. Użytkownicy najnowszych smartfonów Apple również zgłaszali problemy z działaniem głośnika słuchawkowego podczas wykonywania połączeń telefonicznych. Sprawę udało się ostatecznie rozwiązać za pomocą aktualizacji. Użytkownicy iPhone'ów X liczą na to, że i w ich wypadku problem naprawi łatka systemu. 

Czytaj też: iPhone X przełomowy? Dla Apple z całą pewnością. 

Użytkownicy iPhone'a X zgłaszali wcześniej inne problemy - telefon ma źle reagować na niską temperaturę, niektóre egzemplarze wyświetlały na środku ekranu zieloną linię. Ostatnio pojawiły się też doniesienia o złamaniu zabezpieczenia Face ID. Wymagało ono jednak stworzenia trójwymiarowej maski osoby, która odzwierciedla cechy jej anatomii. Eksperci z firmy Bkav, której udało się oszukać iPhone'a X przyznają jednak, że bez dokonania dokładnych pomiarów twarzy ofiary i włożenia sporej pracy w stworzenie trójwymiarowego modelu, w tym oczu i ust, włamanie nie będzie możliwe. A to czyni je niemal nierealnym. 

***

Jak przez lata zmieniał się smartphone od Apple?

Więcej o:
Komentarze (30)
Użytkownicy iPhone'a X zgłaszają problem z trzaskami w głośniku. Nie można zrozumieć rozmówcy
Zaloguj się
 • Oceniono 7 razy 3

  Fanatyczni appleowcy i tak uważają że to idealny, jedyny bezramkowy i cudowny smartfon

 • japka_putina

  Oceniono 1 raz 1

  Dzwonienie za pomocą ajfona, to jak wbijanie gwoździ Rolexem. Nie po to wypie... się tyle kasy, żeby dzwonić (czy gwoździe wbijać), ale żeby wszyscy widzieli, że jesteś super, cool, hot, extra, masz zajebiste gadżety i pełno kasy. I masz NAJLEPSZY NA ŚWIECIE EKRAN, choćby przez środek lazła jakaś zielona linia i nie dało się z niego korzystać na mrozie. I tak jest najlepszy.

 • Marko Markus

  Oceniono 3 razy 1

  No bez jaj ktoś jeszcze używa smarktona do dzwonienia? Na smarktonach ogląda się filmiki, słucha muzy, robi zdjęcia, pisze posty na fejsie i robi się całą masę innych faaajnych rzeczy, ale żeby dzwonić??

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy 1

  "iPhone X to najdroższy, najdłużej wyczekiwany i najbardziej przełomowy"

  Robuś, żona nie płacze, że się brandzlujesz jakimś japcokiem?...

 • vrock

  0

  Nie mam linii na ekranie, głośnik nie skrzeczy, FaceID działa lepiej niż się spodziewałem. Telefon jest ok. Żałosny skowyt ludzi o bolącej dupie jest tego kolejnym dowodem.

 • qwerfvcxzasd

  0

  sprzedano tego miliony sztuk, kilku osobom coś nie działa i od razu wszystkie portale podają to w formie breaking news,. ŻAŁOSNE.

 • popsuty2x

  Oceniono 2 razy 0

  Dobrze, że iPhone X nie skarży się na bucowatych POsiadaczy ;)
  ____________________________________________________________
  Witamy prezesa benchmark.pl pana Sławomir Kominski www.facebook.com/s.kominski z jednym malutkim (r) w imieniu w gronie "januszy internetu" 😜 za odpowiedź:

  www.facebook.com/s.kominski & www.benchmark.pl/aktualnosci/janusze-biznesu-w-akcji-iphone-x-pozwala-sporo-zarobic.html
  - - - - - - - - - - - - -
  Dzień dobry,

  trzeba mieć wyjątkowe niskie mniemanie o sobie, by sformułowanie
  "Janusze Internetu" brać do siebie tylko dlatego, że ma się na imię Janusz.

  Również nie pozdrawiamy

  Redakcja benchmark.pl
  Benchmark Sp. z o. o.
  ul. Wołczyńska 37, 60 - 003 Poznań

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX