Komentarze (89)
Poczta Polska stworzy własną sieć paczkomatów? Pierwsze już działają w Warszawie
Zaloguj się
 • ociec04

  Oceniono 29 razy 17

  Nie podniecałbym się. Na początku dadzą dobre warunki i dumpingowe ceny. A jak się przyjmie to podniosą.
  Poza tym paczkomat w bloku jest tylko dla mieszkańców bloku. Dlatego trzeba ich dużo więcej niż ogólnodostępnych. A co z właścicielami domków jednorodzinnych? Lub w przypadku firm z własną siedzibą? Pojedynczy im postawią w recepcji lub hallu?
  Sam pomysł konkurencji dla InPostu jest bardzo dobry. Ale jak nie zobaczę jak to działa na dłuższą metę, to raczej nie przekonam się. Choćby z tego powodu, że wiem jak obecnie działa PP.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 22 razy 14

  Poczta Polska to dno. Nie potrafią nawet opanować elektronicznego awiza. To też im nie wyjdzie.

 • polskaplonie

  Oceniono 11 razy 9

  spokojnie! :-)
  to tylko Poczta Polska

 • marc.pl

  Oceniono 9 razy 7

  Niestety ale Poczta Polska nie ma najmniejszych szans z jakąkolwiek konkurencją. Wczoraj wieczorem otrzymałem przesyłkę która była wysłana 10 stycznia na odcinku Sosnowiec - Częstochowa 60 km. 6 dni - w jeden dzień 10 km. Brawo za szybkość. Poczta Polska ostatnio przestawiła się na sprzedaż dewocjonaliów, w każdym punkcie pełno świętych obrazków i ksiąg.

 • ghs blar

  Oceniono 12 razy 6

  Aaa. Wymyślili od nowa zbiorczą skrzynkę na listy. Brawo oni. Już widzę jak Poczta udostępni własne skrzynki innym firmom kurierskim. Kolejny patent na dociążenie listonoszy i kontrolowane wydłużenie usługi. Na dzień dobry dwudniowy bufor. Za dodatkowe 10zł przesyłka zostanie odebrana dnia kolejnego.

 • gleen_666

  Oceniono 4 razy 4

  Przepraszam ale paczkomaty Poczty istnieją od 4 lat kiedy było pilotażowe wdrożenie w Poznaniu. i skończyło się porażką bo stały ... na poczcie:))

 • czechy11

  Oceniono 3 razy 3

  Poczta watykanska jest mniej swietojebliwa od poczty polskiej. Znaczki z samymi świętymi nie wiadomo dlaczego i po co a piłki ugnatsjace się od tandety zwanej dewocjonaliami.

 • Beata Pisda

  Oceniono 3 razy 3

  poczta polska?
  niech lepiej zostaną przy handlu dewocjonaliami i rajstopami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX