Wreszcie! HBO GO dostępne bez umowy z operatorem. Pierwszy miesiąc zupełnie za darmo

Daniel Maikowski
Bez umowy i bez operatorów - po latach oczekiwań serwis HBO GO został udostępniony w Polsce w modelu subskrypcyjnym, tak jak Netflix czy Showmax. Przez pierwszy miesiąc usługę można testować gratis.

Na "uwolnienie" HBO GO" czekaliśmy od bardzo dawna. Przypomnijmy, że do tej pory z serwisu mogły korzystać tylko te osoby, które posiadały umowę z operatorem telewizji kablowej, satelitarnej lub telefonii komórkowej. HBO GO było także dostępne w ramach serwisu Player.pl. Dostępu do usługi nie można było jednak wykupić oddzielnie.

Na szczęście to już przeszłość. HBO poinformowało właśnie, że od dziś serwis HBO GO jest dostępny jako samodzielna usługa, a do jej uruchomienia nie jest potrzebna umowa z żadnym operatorem. HBO GO działa więc obecnie w dokładnie takim samym modelu, co Netflix, Showmax czy też Amazon Prime Video.

HBO GOHBO GO fot. HBO

Kolejnym miłym zaskoczeniem jest cena usługi. Za miesięczny dostęp do zasobów HBO GO przyjdzie nam zapłacić 29,99 zł. Jest więc taniej niż w przypadku Netfliksa, gdzie pakiet podstawowy kosztuje 34 zł, a pakiet "standardowy" - 43 zł.

Najtańszą usługą pozostaje Showmax, ale dysponuje on jednak dużo mniejszą bazą filmów i seriali niż HBO GO, gdzie obejrzymy takie hity jak "Gra o tron", "Detektyw", "Fargo, "Westworld" czy też uznane polskie produkcje, jak np.  "Wataha", czy "Pakt".

HBO GOHBO GO fot. HBO

HBO przygotowało dla klientów niespodziankę. Przez miesiąc mogą oni testować HBO GO za darmo. Aby skorzystać z promocji, należy wcześniej założyć konto w serwisie. Uprzedzamy, że niezbędne jest podanie danych karty płatniczej. Pierwsza opłata zostanie naliczona dopiero po miesiącu, a z usługi można zrezygnować w każdej chwili.

Współtwórca gry "Wiedźmin": Tych błędów bym już nie popełnił [NEXT TIME]

Więcej o:
Komentarze (77)
HBO GO dostępne bez umowy z operatorem. Pierwszy miesiąc gratis
Zaloguj się
 • maq4all

  Oceniono 9 razy 7

  Owszem, Netflix jest droższy, ale ma dwukrotnie większą bazę filmów i seriali, do tego pod względem technicznym wypada dużo lepiej (jakość odtwarzacza, aplikacji, dostępność platform). HBO GO to taki ubogi krewny Netflixa, i tylko te kilka lepszych produkcji własnych stawia go w lepszym świetle niż trędowaty Showmax.

 • kirk11811

  Oceniono 2 razy 2

  Netflix mimo wszystko nowych filmów kinowych ma w streamingu niewiele, a z tych nominowanych do Oscara w ostatnich 10 latach praktycznie nic. W sumie, mając czas miesięcznie na góra 3 filmy, wolę kupować je pojedynczo w Amazonie (o ile nie są dostępne w ramach Prime) bo przynajmniej mam tam (prawie) wszystko. Netflix jest użyteczny głównie dla fanów seriali Netfliksa.

 • lenka.muza

  Oceniono 1 raz 1

  widzę, że sporo tu znawców wieszających psy na ofercie HBO GO (owszem apka i interface pozostawiają wiele do życzenia), ale oferta seriali jest znakomita. Pozwolę sobie wymienić tylko te bardzo dobre: Pozostawieni, Westworld, Gra o tron, Dom grozy, Twin Peaks, Odpowiednik, Długa noc, Dochodzenie, Fargo, Gomorra, Detektyw, Ray Donovan, Luther, The Wire, Rodzina Soprano, Kroniki Times Square, Wielkie Kłamstewka, Młody papież i jeszcze sporo innych. To fakt, że na Netflix więcej się dzieje, wpada sporo nowości, ale dużo rzeczy jest wątpliwej jakości

 • alojzy132

  Oceniono 1 raz 1

  Tam nic nie ma. Jedynie bajki dla dzieci co leciały w kinach rok wczesniej. Poza tym to Gwiezdne Wojny, Piraci z karaibów, i reszta to szmira.

 • saqigar

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma apki na Android TV - trochę porażka.

 • karolhenryk

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli Netflix w 4K kosztuje 13 zł od ekranu, to jak ten HBO Go może być konkurencyjny?

 • facet4x

  Oceniono 1 raz 1

  Farewell satelity, kablówki i zwykła TV. Z Netflix, Showmax, HBO i CDA mam co oglądać do końca życia i to ....BEZ REKLAM.

 • nkrz1920

  Oceniono 5 razy 1

  Showmax to tylko SNL Polska, HBO to tylko parę seriali, zaś Netflix ma trochę większy wybór. Mimo wszystko kwota 30/34 zł to stanowczo za dużo za 2-4 seriale na polską mentalność, zwłaszcza, gdy wszystkie z nich niedługo po premierze znaleźć można w dobrej jakości w internecie.

 • dihydrogen_monoxide

  Oceniono 5 razy 1

  Fajnie, tylko na komputerze nie ma wsparcia dla Full HD, o 4K nie wspominając. Tak więc, zapłać sobie 30zł i jeszcze kup kolejne urządzenia, żeby oglądać jak człowiek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX