Dobra wiadomość dla klientów banku PKO BP. Kantor walutowy w iPKO dostępny przez całą dobę

IKO

IKO (fot. Bank PKO BP)

Klienci dokonali w kantorze online w iPKO już ponad 100 tysięcy transakcji, podał PKO Bank Polski (PKO BP). Waluty można wymieniać zarówno w serwisie transakcyjnym iPKO, jak i w aplikacji mobilnej IKO.
Z myślą o wakacyjnych potrzebach klientów rozszerzyliśmy od teraz godziny działania kantoru w iPKO i można z niego korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

- mówi dyrektor Dep. Produktów Klienta Indywidualnego w PKO BP Paweł Placzke.

W ciągu pół roku do kantoru internetowego PKO Banku Polskiego zalogowało się 35 tysięcy klientów, którzy dokonali łącznie już ponad 100 tysięcy transakcji walutowych, najczęściej w euro, dolarach, koronach norweskich i frankach szwajcarskich.

Najnowsza wersja IKO została wzbogacona o udogodnienia w zakresie zarządzania kartami, np. zastrzeganie, zamawianie i aktywację karty i obsługę karty wielowalutowej.

Bank przypomniał, że od 1 czerwca br. każda karta debetowa do konta prowadzonego w PLN posiada funkcję wielowalutową. Wystarczy do karty podpiąć rachunek/rachunki walutowe w jednej z 7 walut i rozliczać bezpośrednio w walutach transakcje kartowe.

Konto walutowe można zasilić w kantorze online w IKO lub iPKO, wówczas transakcje rozliczane są automatycznie na właściwym rachunku walutowym, a klient nie musi ponosić kosztów przewalutowania. Za rachunek walutowy nie jest pobierana miesięczna opłata, gdy jest on podpięty do karty wielowalutowej.

PKO BP  jest liderem polskiego sektora bankowego. Aktywa razem banku wyniosły 296,91 mld zł na koniec 2017 r. Akcje banku od listopada 2004 r. notowane są na GPW.

Morawski: "Teraz rozwijamy się w tempie 5 proc., ale to jest nie do utrzymania. Choćby dlatego, że w Polsce zabraknie pracowników"

Zgadniesz, w którym państwie znajduje się to miasto?
1/17Zacznijmy od czegoś łatwego. Strasburg to jedno z europejskich miast leżące...
Zobacz także
 • Energysquare - podkładka do bezprzewodowego ładowania każdego telefonu Więcej nie znaczy lepiej. Oto 7 największych mitów na temat smartfonów [OBALAMY MITY]
 • Uncharted 4 - Kres złodzieja 7 gier na PlayStation 4, w które zdecydowanie warto zagrać. Jeśli masz je jeszcze przed sobą, to szczerze ci zazdroszczę
 • Smartfon Jak zwolnić miejsce w smartfonie z Androidem? 5 prostych trików [PORADNIK]
Komentarze (6)
Dobra wiadomość dla klientów banku PKO BP. Kantor walutowy w iPKO dostępny przez całą dobę
Zaloguj się
 • rg142

  0

  w pissowskim PKO BP kursy są super po prostu /z tabeli z dzisiaj/
  EURO:
  -kupno-4.21
  -sprzedaż-4.47
  Po prostu hicior rynkowy!
  Brawo wy!

 • trog73

  0

  Kursy kursami a ja mam kilka innych pytan? Ile to faktycznie kosztuje (koszt prowadzenia konta walutowego + koszt karty + koszt przelewu + koszt wyjmowania gotowki) teraz i od zmian w sierpniu. Koszty prowadzenia wg opisu na stronie PKOBP nie sa zbyt jasne.

 • jaro221

  0

  Jaki spread? Pytam poważnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje