Biedronka otwiera pierwszy outlet. Ceny nawet o 80 proc. niższe. W ofercie odkurzacz za 79 złotych

Już jutro w Poznaniu otwarty zostanie pierwszy outlet sieci Biedronka. Klienci znajdą w nim m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, chemię gospodarczą i kosmetyki. Przeceny mają sięgać od 30 do 80 proc.

Outlet Biedronki, którego otwarcie zaplanowano na 12 lipca, został zlokalizowany w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. 390 (poznański Dębiec, niedaleko zjazdu z A2 na Luboń). Jak podkreśla sieć, to pierwszy tego typu format sklepu, w którym oferowane będą produkty z poprzednich kolekcji. Przeceny będą wynosić od 30 do 80 proc., a outlet będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-21, jak również w niedziele handlowe od godz. 9 do 20. 

W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne

– mówi Jakub Klimczak, Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka.

Zwróciliśmy się do firmy Jeronimo Martins Polska, właściciela Biedronki, z zapytaniem o to, czy sieć planuje otwarcie outletów również w innych polskich miastach. 

"Informujemy, że aktualnie jest to jedyny outlet sieci Biedronka i na obecnym etapie jest za wcześnie na mówienie o dalszych planach

- poinformowało nas Biuro Prasowe firmy.

Produkty znanych "biedronkowych" marek

W Outlecie kupimy np. sprzęt RTV i AGD marek Hykker, Smukee, Hoffen i Gardenic, które z są dobrze znane klientom Biedronki. Oprócz tego, na półkach znajdą się też artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria ogrodowe, chemia gospodarcza i kosmetyki.

Biedronka opublikowała już gazetkę promocyjną dla swojego outletu. W aktualnej ofercie znajdziemy m.in. odkurzacz Hoffen w cenie 79,90 zł, zestaw gamingowy FX Hykker za 24,99 zł, czy też wyciskarkę wolnoobrotową do soków za 149 zł.

Morawski: "Teraz rozwijamy się w tempie 5 proc., ale to jest nie do utrzymania. Choćby dlatego, że w Polsce zabraknie pracowników"

Więcej o:
Komentarze (52)
Biedronka otwiera swój pierwszy outlet w Polsce
Zaloguj się
 • vomiting_frog

  Oceniono 7 razy 7

  Przecież się poznaniacy pozabijają.

 • Retyn Truty

  Oceniono 5 razy 5

  W Polsce pod nazwą Towaroteka działa obecnie 8 placówek. O otwarciu pierwszych wyprzedażowych Biedronek pisano już trzy lata temu. Dziś znajdziemy je w Bartoszycach, Drzewicy, Gdańsku, Lublinie, Olsztynie, Olsztynku, Radomiu i Szprotawie. Biedronka nie informuje, że ma w planach uruchomienie kolejnych tego typu sklepów.

 • Adam Traczyk

  Oceniono 9 razy 5

  hurtowa cena odkurzacza w porcie w Chinach - 10 dolarów za 6 sztuk :)

 • kupidon

  Oceniono 3 razy 3

  jutro od 5 rano zacznie formować się kolejka

 • wasyll11

  Oceniono 2 razy 2

  już widzę te dantejskie sceny i zapchany parking > po 2 godz sklep ogłosi zamkniecie po wyprzedaży asortymentu . KSW w Biedronce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX