Masz problem z noworocznymi postanowieniami? Oto aplikacje, które pomogą ci w nich wytrwać

Daniel Maikowski
Końcówka roku, to czas postanowień, o których zazwyczaj zapominamy już w styczniu. Na szczęście są aplikacje mobilne, które pomogą wam zrealizować chociaż część planów na najbliższe 12 miesięcy.

DUOLINGO - Jeśli w nowym roku chcielibyście podszkolić znajomość języków obcych, to z pomocą przychodzi Duolingo. Aplikacja pozwoli wam nauczyć się języka od podstaw lub przypomnieć sobie najważniejsze słowa i zwroty.

TED - Aplikacja pomoże wam zdobyć wiedzę z przeróżnych dziedzin - od historii, przez politykę, biznes, a skończywszy na muzyce, psychologii czy nowych technologiach. Na platformie znajdziecie tysiące wykładów, prelekcji i warsztatów.

GOODREADS - Aplikacja Goodreads nie tylko pozwoli wam znaleźć nowe, interesujące książki, które dodacie do swojej wirtualnej półki, lecz także może pomóc w wyrobieniu nawyku czytania.

DIETA - Nowy rok to dobry moment, aby zatroszczyć się o swoje zdrowie. Aplikacja Dieta pozwoli wam w prosty, a do tego darmowy sposób przygotować plan dietetyczny.

Więcej o:
Komentarze (7)
Aplikacje, które pomogą wytrwać w noworocznych postanowieniach
Zaloguj się
 • intuix

  Oceniono 4 razy 4

  Myślałem, że opiszecie tutaj aplikacje dedykowane postanowieniom, z kalendarzem (wbudowanym czy zintegrowanym) i innymi udogodnieniami (np. "Goal tracker", "Habit traker", "21 days" itp.) BEZ WZGLĘDU na to to, jakie będzie moje postanowienie. A tutaj mamy mini-artykuł o paru aplikacjach. Ciekawych, ale co z tego?

 • xynat

  Oceniono 2 razy 2

  Ja sobie postanowiłem i już to spełniłem - wykasować niepotrzebne aplikacje z telefonu bo wcześniej zapakowałem tego do smartfona bez opamiętania.

 • jaceq

  Oceniono 3 razy 1

  Sram na te "aplikacje". W nowym ruku mam tylko 2 postanowienia: że będę dalej pił, palił, żarł mięso i tępił agresywnych rowerzystów. Na to nie ma aplikacji.

 • cucurucu

  Oceniono 3 razy 1

  Mysle, ze postanowienia noworoczne to m.in. uwolnienie sie od wszelakiej masci aplikacji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX