Wybierasz się na krótki urlop lub w długą zagraniczną podróż? Koniecznie zainstaluj te aplikacje

Daniel Maikowski
Smartfon może okazać się świetnym towarzyszem podróży, który zastąpi kompas, mapę i przewodnik turystyczny. Wystarczy tylko zainstalować kilka przydatnych aplikacji. Wybraliśmy najciekawsze z nich.

SKYSCANNER - rozbudowana wyszukiwarka lotów, która porównuje oferty linii lotniczych z całego świata i prezentuje najtańsze bądź najwygodniejsze połączenia.

BOOKING.COM - Jeśli już kupiliście bilet na wymarzony lot, to warto znaleźć miejsce, w którym chcecie się zatrzymać. Pomoże wam w tym Booking.com.

IPOLAK -  Aplikacja wskaże drogę do placówki dyplomatycznej i ostrzeże nas przed niebezpieczeństwami i zagrożeniami, które mogą na was czekać podczas wyjazdu. 

FOURSQUARE -  oparta na geolokalizacji aplikacja, która wskaże wam ciekawe i warte odwiedzenia miejsca, jak również te, które lepiej omijać szerokim łukiem.

Naszą ocenę tych aplikacji znajdziesz w wideo powyżej.

Więcej o:
Komentarze (43)
Najlepsze aplikacje dla podróżników. Ranking
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 14 razy 10

  Ja jestem chyba jakiś dziwny ale bilety lotnicze i miejsce pobytu rezerwuje zanim gdziekolwiek pojadę...

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 16 razy 8

  Właśnie wróciłem dziś z krótkiego urlopu świąteczno-noworocznego i nie miałem tych aplikacji. Rany, jak ja tego dokonałem?

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 13 razy 7

  Ojtam, żaden szanujący się 'kartofel' nie wyjedzie zagranicę bo boi się przecież 'obcych'!

 • dublet

  Oceniono 11 razy 7

  Jako globtrotuar, radzę nie wyjeżdżać, siedzieć w domu, a nawet z niego nie wychodzić, bo świat zewnętrzny jest obcy, zły i niebezpieczny!

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 3 razy 3

  A gdzie aplikacja "Zlokalizuj Polaka", tak żeby wiedzieć, które miejsca za granicą mam omijać szerokim łukiem?

  PS. A mogły być slajdy, Gazetko! Cóż za niedopatrzenie!

 • dmbdmb

  Oceniono 2 razy 2

  Jasne z modrym... Żenada te komentarze, chcesz to korzystaj, nie chcesz to nie, i zostaw w spokoju innych ludzi bez udowadniania, że moja prawda jest najmojsza. Jak ktoś chce może zwiedzić cały świat bez korzystania z hoteli, prądu i ani papieru toaletowego. Ja sobie jeżdżę po świecie tak jak mi się podoba, a jak ktoś chce jeździć z biurem podróży na last minute alikluziw i siedzieć dwa tygodnie w hotelu, to co mnie do tego? Jego czas, jego hajs, jego sprawa co z tym robi. Co za irytująca cechą, czepiania się wszystkiego co niezgodne z własnym widzimisię. Krytykowania wszystkich za wszystko: że chodzi do kościoła albo że nie. Jak chodzi, to że za często lub za żadko. Że modli się za głośno lub za cicho. Że ubrany za smutno lub zbyt wyzywająco i tak w nieskończoność.

 • paseo

  Oceniono 10 razy 2

  Mam wciąż nokie 101 ,Nokie 301 i malenki Alcatel onettouch.Objechalismy caly swiat i NIGDY nie było potrzeby "mienia"smartfona ani sciągania i używania jakichkolwiek aplikacji.To tylko moda i wyimaginowane potrzeby.Miliony ludzi wciąż zyja BEZ smartfonów i zapewniam,ze nawet lepiej; nie sa niewolnikami mediów i stron społecznościowych .

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 1

  stada półmózgów wpatrzonych w ekraniki po ulicach kroczą...a taki piękny świat dookoła...

 • ericcartmanpl

  Oceniono 3 razy 1

  Cudze chwalicie, swego nie znacie. jakdolece.pl - polski odpowiednik skyscannera, sprawdza się szczególnie na dalekich trasach i lotach z przesiadkami, z którymi skyscanner nie radzi sobie tak dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX