Chcesz pomagać innym, ale nie wiesz jak? Koniecznie zainstaluj na swoim smartfonie te aplikacje

Daniel Maikowski
27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Pomagać potrzebującym możemy jednak przez cały rok. Oto aplikacje organizacji charytatywnych, które zdecydowanie warto zainstalować na smartfonie.

27. WOŚP - oficjalna aplikacja WOŚP pozwoli wam śledzić wszystko to, co dzieje się wokół jednej z największych inicjatyw charytatywnych w Polsce.

WWF Poradnik - dzięki aplikacji dowiecie się, jak dbać o środowisko. Znajdziecie też sporo ciekawych informacji na temat inicjatyw ekologicznych podejmowanych przez WWF.

ShareTheMeal -  Aplikacja została stworzona przez UNICEF. Za jej pomocą możecie kupić symboliczną cegiełkę, która zostanie przeznaczona na zakup żywności dla potrzebujących dzieci z różnych zakątków świata.

Elbi - Dzięki aplikacji możecie wesprzeć szereg różnych inicjatyw charytatywnych oraz ekologicznych z całego świata. Co ciekawe, za przekazane datki nagradzani jesteście punktami, które  możecie później wymienić na prezenty.

Więcej o:
Komentarze (18)
WOŚP27, WWF, UNICEF, Elbi. Aplikacje charytatywne, które warto zainstalować
Zaloguj się
 • maxthebrindle

  Oceniono 2 razy 2

  Wystarczy sam 'goły' Android albo Windows - i już się pomaga Googlowi czy tam MS zarobić kolejny miliard na sprzedaży danych... A jak ktoś ma jeszcze konto na FB to już w ogóle pomaga wielu ludziom: ruskim służbom, NSA, spamerom etc...

 • kresedebarg

  Oceniono 2 razy 2

  Żeby Andrzej Kulis podawał nr konta w swoich wpisach, byłoby mi łatwiej przelewy robić

 • oko2009

  Oceniono 3 razy 1

  Gdzieś widziałem komentarz jak ktoś z radości rechocze, że brak niedziel handlowych uderzy w orkiestrę, bo dzieci zbierały datki głównie pod sklepami. Jacy ci przeciwnicy WOŚP są paskudni.

 • kac

  0

  WWF?? Na WOŚP oczywiście na tych eko'logów'? Nigdy w życiu!

 • arbre

  0

  chyba WFP a nie uNICEF

 • urwiss

  Oceniono 1 raz -1

  Ciekawe czy czy aplikacja WOŚP pozwala oprócz bieżących wydarzeń związanych z działalnością fundacji śledzić sprawozdania finansowe fundacji za dany rok finansowy i wszystkie aktualne wyroki sadowe jakie ciążą na pomysłodawcy fundacji? Jeśli nie to nie ma sensu instalować.

 • tkslazek

  Oceniono 1 raz -1

  To nie może być prawda.

 • 123k321

  Oceniono 4 razy -2

  Nawet WOŚP? Przecież WOŚP zbiera 10 razy mniej niż Polacy wydają co roku na fajerwerki. Mamy niemal najbardziej niedowinwestowaną opiekę zdrowotną wśród krajów OECD i nawet 10 WOŚPów tu nic nie zmieni. To co zbiera WOŚP to tyle co kilkadziesiąt groszy wyższej składki dla każdego Polaka, a składki powinniśmy podnieść dwukrotnie żeby dojść do średniej OECD.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX