Chcesz zapanować nad bałaganem w swoich e-mailach? Oto aplikacje, które ci w tym pomogą [WIDEO]

Daniel Maikowski
Gmail, Outlook, a może Edison Mail? Postanowiliśmy sprawdzić, które aplikacje e-mail warto zainstalować na swoim smartfonie.

GMAIL - Zalety Gmaila to intuicyjny interfejs, obsługa kont od różnych dostawców, a także bardzo dobry filtr antyspamowy. Ciekawą funkcją jest również uporządkowana skrzynka pocztowa. Dzięki czemu nie mieszają się z ważniejszymi wiadomościami.

MICROSOFT OUTLOOK - Aplikacja Microsoftu jest przejrzysta i intuicyjna. Pozwala na prostą konfigurację konta od dowolnego dostawcy. A do tego oferuje bardzo dobrą integrację z aplikacjami pakietu Office czy też z Dropboksem.

EDISON MAIL - Edison posiada dwie unikalne funkcje. Pierwszą z nich jest możliwość rezygnacji z newsletterów e-mail bezpośrednio z poziomu aplikacji. Drugą - możliwość łatwego sprawdzenia czy nasz adres e-mail nie padł ofiarą wycieku danych.

PROTON MAIL - Proton korzysta z szyfrowania end-to-end. Oznacza to, że nasz e-mail może zostać odczytany tylko przez nadawcę i odbiorcę. Aplikacja pozwala również na wysyłanie e-maili zabezpieczonych hasłem do osób, które na nie korzystają z tej usługi.

Więcej o:
Komentarze (34)
Najlepsze aplikacje do obslugi poczty e-mail - Outlook, Proton Mail, Gmail, Edison Mail
Zaloguj się
 • cacadux

  Oceniono 4 razy 4

  Chłopie, jaja sobie robisz ? A Thunderbirdzie słyszałes ?!

 • kknk

  Oceniono 4 razy 4

  w gmailu też można z poziomu poczty w wyszukiwarce wypisać się z newslettera

 • druga_tozsamosc

  Oceniono 2 razy 2

  Gmail to narzędzie do czytania naszych maili przede wszystkim przez Google, a dopiero na drugim miejscu przez użytkownika ;)

 • sealion

  Oceniono 4 razy 2

  Outlook nie potrafi skonfigurować poczty na o2.pl ciągle wywala błąd.

 • ltte

  Oceniono 1 raz 1

  Gmail intuicyjny? Chyba dla klientów zakładów specjalnych. Gmail ma tylko jedną zaletę. Amerykańscy właściciele serwerów bardzo dbają, żeby nic nie zakłócało współpracy z pocztą gmail.

 • dert4

  Oceniono 7 razy 1

  Gmail nie przepuści żadnych reklamowych śmieci.

 • thousand111

  0

  Gmail jest bardzo mało intuicyjny, a czytanie historii korespondencji to jakiś koszmar. Większego G. nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX