Komentarze (63)
Crew Dragon zadokował do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. SpaceX i NASA mają powody do dumy
Zaloguj się
 • tytus.k

  Oceniono 20 razy 20

  1) Ripley to "ona", nie "on". 2) Prędkość to pojęcie względne - można więc napisać, że kapsuła i ISS poruszały się z prędkościa 30 km/s względem Słońca i 80% predkosci światła - względem pewnych kwazarów 3) Rola Dragona 2 to wcale nie "uatrcie nosa Ruskim" - z jednej strony i tak by powstał, z drugiej są też już pojazdy Starliner, Orion i ewentualnie wahadłowiec Dream Chase (gdyby któryś z tych tzrech nie wypalił). Po prostu amerykańskie pojazdy różnego typu rozwijają się dziś na potęgę, zaś kosmonautyka rosyjska i tak ewidentnie zwija.

 • kozieradka2012

  Oceniono 31 razy 19

  Prędkości kapsuły względem czego? Stacji? Słońca? Środka Galaktyki? Zadaję to pytanie poрierðаlając razem z naszą planetą po orbicie okołosłonecznej z zawrotną prędkością 107218 km/h, czyli... zaraz, zaraz, to będzie około 29,78 km/s. I przy tej szybkości trafiam w klawisze. To jest dopiero wyczyn, nie?

 • jami88

  Oceniono 20 razy 14

  28 000 km/h względem czego? Przecież nie stacji - a ta prędkość jest istotna.

  OOOps zapomniałem - istotna jest klikalność, a liczba z wieloma zerami pewnie ją zwiększa.

 • mariuszet

  Oceniono 22 razy 12

  Jak można takie durne tytuły dawać ? Podobnie brzmiałby tytuł : " Pasażer Airbusa 380 dotarł do ubikacji i załatwił się. Napowietrzny spacer i wypróżnienie przy 900 km/h zakończone sukcesem."

 • wojtek2784

  Oceniono 15 razy 11

  To jest ogromny sukces nowych technologii , które zmniejszają koszty kosmicznych wypraw. Jedna prywatna firma tworzy kosmiczną historię, a ogromna Polska nie potrafi dokończyć budowy jednego okrętu. Tak wygląda skala zaniedbań polskich politykierów.

 • 1111pln

  Oceniono 17 razy 9

  Jak tak się przyglądam komentarzom, to zapiekła katzapska doopka... 😁😁😁

 • artau

  Oceniono 10 razy 8

  Lećta i nie śmiećta !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX