Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama. Użytkownicy mają problemy z logowaniem

Facebook, Messenger i Instagram zmagają się z awarią. Użytkownicy mają problemy z zalogowaniem się do serwisów i publikowaniem treści.

Problemy z działaniem Facebooka, Instagrama oraz Messengera potwierdza serwis DownDetector.pl, który w ciągu ostatniej godziny zanotował bardzo dużą liczbę zgłoszeń od użytkowników.

Najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie zmaga się z awarią nie tylko w Polsce i Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych oraz Ameryce Południowej.

FacebookFacebook fot. DM

Facebook jest świadomy problemu z działaniem usług. Użytkowników, którzy próbują się zalogować do serwisu wita w tym momencie następujący komunikat:

Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń.

FacebookFacebook fot. Facebook

Serwis opublikował również na Twitterze krótkie oświadczenie: "Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was mają obecnie problem z dostępem do aplikacji Facebooka. Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej rozwiązać ten problem" - czytamy.

Więcej o:
Komentarze (40)
Awaria Facebooka. Użytkownicy mają problemy z zalogowaniem się do serwisu
Zaloguj się
 • wesslingharald

  Oceniono 15 razy 13

  No i co gazeto? Wielokrotnie zgłaszana promocja koorestwa i agencji towarzyskich trwa w najlepsze. Jaki macie problem, żeby się z tym uporać? I wy szczycicie się, ze stoicie na straży moralności i godności kobiety (rzekoma przyczyna likwidacji Twojego Weekendu) a najwyraźniej sami czerpiecie zyski z prostytucji? :(

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 5

  Mam tego świadomość: nie ma mnie na fejsie- NIE ISTNIEJĘ!
  A co ma powiedzieć ten, który istnieje...
  ale jakby nie, skoro nie ma fejsa?

 • qwaszx222

  Oceniono 4 razy 4

  dane wklepane przez Was drodzy użytkownicy muszą zostać zarchiwizowane. Już niebawem dalej możecie odkrywać swoje karty które wcześniej czy później będą wykorzystane :) Każdy ma swoją komórkę. Nawet ten kto gardzi Feisem...

 • no4nwo

  Oceniono 5 razy 3

  Nie mogę spać bo trzymam kredens.

 • sanczozlamanczo

  Oceniono 3 razy 3

  odnotowano nienotowaną dotąd liczbę samobójstw

 • kierowca.bombowca

  Oceniono 2 razy 2

  Jak żyć panie premierze jak żyć?

 • jaceq

  Oceniono 1 raz 1

  Ch. nas to obchodzi.

 • uthark

  Oceniono 1 raz 1

  Przykro mi

  nie jest.

 • romangutermi

  Oceniono 1 raz 1

  To przez begzit?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX