Oto cztery aplikacje, które pomogą wam w nauce. Przydadzą się nie tylko maturzystom i studentom [WIDEO]

Daniel Maikowski
Smartfon może być świetnym narzędziem do nauki. W sklepach Google Play i App Store znajdziemy mnóstwo darmowych aplikacji, które pomogą wam utrwalić bądź poszerzyć swoją wiedzę. Wybraliśmy cztery najciekawsze.

BRAINLY - Zasady działania Brainly są proste. Za pośrednictwem aplikacji możemy poprosić o pomoc  w rozwiązaniu zadania. Odpowiedzi udzielają nam inni użytkownicy, którzy są za to nagradzani punktami. Punkty te mogą następnie wykorzystać do tego, aby poprosić o pomoc w rozwiązaniu swojego problemu.

EDX - Aplikacja oferuje ponad 2 tysiące kursów przygotowanych we współpracy z najlepszymi uczelniami na świecie, takimi jak Harvard, MIT czy Oxford. Większość kursów jest darmowa i pozwala nam pogłębić wiedzę w takich dziedzinach jak programowanie, prawo, matematyka, muzyka czy też fizyka.

DUOLINGO - Znakomita aplikacja dla osób, które chcą nauczyć się języka obcego lub przypomnieć sobie najważniejsze słowa i zwroty. W nauce pomagają nam quizy, za których ukończenie otrzymujemy punkty i trofea. Wśród dostępnych na platformie języków znajdziemy  m.in. angielski, hiszpański oraz japoński. 

QUIZLET - Fiszki to jedna z najbardziej skutecznych metod zapamiętywania trudnych słów i zwrotów. Quizlet przenosi tradycyjne fiszki na ekran naszego smartfona. Aplikacja pozwala nam tworzyć własne fiszki lub korzystać z gotowych zestawów przygotowanych przez innych użytkowników.

Więcej o:
Komentarze (3)
Oto cztery aplikacje, które pomogą wam w nauce [WIDEO]
Zaloguj się
 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 2 razy 2

  Ten kto wymyśli aplikacje informującą o przejeździe kolumny rządowej przez miasto I gdzie o której, szczególnie brochy lub byłego hetmana będzie miał najwięcej ściągnąć na smartfony, domowe komputery+ samochodowe, laptopy oraz cały sprzęt posiadający dostęp do internetu

 • sylenth

  0

  Doulingo - krociutki kursik podstawy podstaw, po skonczeniu pozostaje tylko powtarzanie, nikla znajomosc jezyka, a szkoda, bo rewelacyjna przyjemnosc uczestniczenia w nim - mega niedosyt.

 • natassja

  0

  Quizlet jest strasznie przeładowany, fiu bździu i fontanny. Dla kogoś, kto woli prostotę - fiszka - przód i tył i koniec, plus dodatkowe formy filtrowania itp itd, a także import gotowych zestawów ze strony - polecam AnkiDroid.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX