Komentarze (83)
Zachodni wywiad włamał się do "rosyjskiego Google". Yandex zapewnia, że odparł atak
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zigzaur

  Oceniono 8 razy 0

  Myślę, że było odrobinę inaczej:
  Jeden zespół NSA grał jako atakujący a drugi jako broniący. Z ćwiczeń wyciągnięto wnioski.

 • koszernywieprz

  Oceniono 10 razy 0

  Ruskim raczej nie podskoczą. TYo ciekawe ze Rosjanie sa efektywni tylko w działaniach militarno-specjalnych jak np. gra hakerów. Gdyby zaczęły ich kręcić zastosowania cywilne, rywalizowaliby ekonomicznie ze Stanami.

 • kacap_z_moskvy

  Oceniono 13 razy -1

  Lubie to propagandowe "rusyjski hugl". Nikt tak w Rosji, ani srod specjalistow nie mowi. Bo Yandex jest Yandexem i zajmuje zdecedowaie 1 miejsce w Rosji jako wyszukiwarka, tak i jako poczta, mapy, taxi czy inne. A ze jak widac prowadza wojne przeciwko Rosji, to mam nadzieje ze Rosja bedzie odpowiadac.

 • e50504

  Oceniono 13 razy -1

  "Stworzono go w amerykańskiej agencji zajmującej się szpiegowaniem - NSA."

  No no, panie "RK", za taki tekst to mało że premii nie będzie, bo na Soros Zeitung krytykować Imperium Dobra to gorzej niż jakby redaktor Nowych Dróg napisał w jakimś numerze z 1950 roku że Stalin kalosz

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 15 razy -1

  reɪ*ɡən - wymowa jak nazwisko słabego aktora na stołku prezydenta Stanów Zjednoczonych. Urocze.

 • byann

  Oceniono 2 razy -2

  Dla Five eyes Polska jest też wschodem jak Rosja. I za PO też była, jakby ktoś chciał zrzucić na obecnych partaczy.

 • banita77

  Oceniono 6 razy -2

  Rosja...Propaganda na najwyższym poziome. U nas PiS tz ukryte ruskie szpiegi też tłoczą nie myślącym propagande , każdego dnia a Ku...ki z czerwonymi paskami dopełnia misji. Nie ma już w Pl służb, ktore by rozpracowywały niszczycieli Polski, ale wiem, że zostali jeszcze ludzie w służbach dla których obrona suwerenności RP jest w sercu i dotrzymują przysięgi na KONSTYTUCJE.

 • wychodze

  Oceniono 16 razy -2

  Amerykanie to sie moga wlamac co najwyzej do lepianki w afganistanie a i tak przy okazjii 5 zginie

 • as31

  Oceniono 14 razy -2

  Jeśli USA zaczną traktować tą sprawę poważnie, a tak sie własnie zaczyna dziać, Rosja nie ma żadnej szansy. Ogromna różnica poziomu technicznego, gospodarczego, militarnego, ludnościowego itp, itd. Jedyne, co Putin może zrobić, to odciąć się totalnie od internetu, a teksty tworzyć na papierze na maszynach do pisania, których podobno kupili dziesiątki tysięcy.

 • e50504

  Oceniono 22 razy -2

  Nie rozumiem gdzie tu sensacja, od dawna wiadomo że Imperium Dobra podsłuchuje i szpieguje wszystkich, łącznie z "najbliższymi sojusznikami", vide afera podsłuchowa w Niemczech.

  Nie ma też sensacji że ruskie odparły atak, nigdy przecież amerykańskie służby nie dorastały do pięt tym radzieckim/rosyjskim :)

  PS Za te 'ataki' i 'włamania' polecą wam po premii, a jak który urzędnik z Ambasady Strategicznej zobaczy tu takie kwiatki, to wam Soros kolejnej transzy akcji nie wykupi i w przyszłym roku zbańczycie xD

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 21 razy -3

  "Agencja Reutera twierdzi, że pięć państw Zachodu - USA, Wielka Brytania, Australia, Nowa Zelandia i Kanada, włamało się do "rosyjskiego Google", jak nazywana jest wyszukiwarka Yandex. Do ataku wykorzystano prawdopodobnie oprogramowanie stworzone przez NSA."

  Bandyci internetowi, którzy oskarżają Rosjan o wmieszanie się w wybory...

 • michus00

  Oceniono 18 razy -4

  Czy ktoś jeszcze potrzebuje dowodów na bandycką działalność USA i jej piesków na smyczy ? Nie ma drugiego tak perfidnego kraju jak USA

 • kka69

  Oceniono 9 razy -5

  Kuka wodna.
  Ktoś włamał się do ruskiego windowsa?
  Jak można się włamać do czegoś, czego nie ma?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX