Interesujące przecieki na temat nowego GTA. Kolejna część gry ma być inspirowana serialem "Narcos"

Choć studio Rockstar Games nie zdradza szczegółów dotyczących swojej najnowszej produkcji, w sieci pojawiły się przecieki na temat nowego Grand Theft Auto. Mówi się, że nowe GTA ma być "mocno inspirowane" serialem Netfliksa pt. "Narcos".

Seria gier Grand Theft Auto cieszy się olbrzymią popularnością od czasów premiery pierwszej części, która ukazała się w 1997 roku. Studio Rockstar Games sprzedało  łącznie ponad 220 milionów egzemplarzy gier wchodzących w skład tej serii. Ostatnia produkcja, czyli Grand Theft Auto V, została wydana w 2013 roku. Od tego czasu jej fani wyczekują na kolejną odsłonę.

Plotki o nowym GTA. Głównym bohaterem ma być Ricardo - przemytnik narkotyków

Twórcy GTA nie zdradzają wielu szczegółów na temat ich nowej produkcji, jednak w sieci pojawiły się plotki, mówiące, że kolejna część Grand Theft Auto ma być mocno inspirowana serialem "Narcos" wyprodukowanym przez Netflixa i częściowo rozgrywać się w Ameryce Południowej. Użytkownik Reddita, który jako pierwszy opublikował pogłoski na temat nowego GTA, powołując się na znajomych pracujących w branży gier komputerowych, przekonywał, że nowy projekt Rockstar Games nosi roboczą nazwę "Project Americas".

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że akcja nowego GTA ma być osadzona w latach 70. i 80. w Vice City, a także w fikcyjnym mieście w Ameryce Południowej, inspirowanym Rio de Janeiro. Gracze mają się wcielić w postać o imieniu Ricardo. To początkujący przemytnik kokainy, który stopniowo poznaje gangsterski półświatek. Ma on aspiracje, żeby zostać narkotykowym baronem i stworzyć własne szmuglerskie imperium. Z przecieków wynika także, że istotną częścią gry będzie... zmieniająca się pogoda. W nowy GTA mają pojawić się m.in. huragany i powodzie.

Więcej o:
Komentarze (3)
Interesujące przecieki na temat nowego GTA. Kolejna część gry ma być inspirowana serialem "Narcos"
Zaloguj się
  • szafir51

    Oceniono 3 razy 3

    Najlepsze GTA San Domierz. Inspirowane serialem Ojciec Mateusz. Morderstwa, gwałty, napady, kradzieże, narkotyki... tam jest wszystko.

  • stop.polonizacji.europy

    0

    Radom! Jak polski taksówkarz, kradnie czarne wołgi, papier toaletowy, obala komunę i sadza rodaka na tronie piotrowym. W inne gta nie zagram

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX