PlayStation Plus i Xbox Games with Gold [SIERPIEŃ 2019]. Jakie gry w ofercie?

Użytkownicy PlayStation 4 mogą w sierpniu pobrać za darmo między innymi grę "Sniper Elite 4". Na subskrybentów Games with Gold czeka z kolei "Gears of War 4".

Sierpień to bardzo dobry miesiąc dla subskrybentów usług PlayStation Plus oraz Xbox Games with Gold. W ofercie pojawiło się kilka interesujących gier, które zostały bardzo  dobrze ocenione prze recenzentów.

PlayStation PlusPlayStation Plus PlayStation Plus

PlayStation Plus - "Sniper Elite 4" oraz "WipEout Omega Collection"

W ofercie PlayStation Plus na sierpień znajdziemy gry "Sniper Elite 4" oraz "WipEout Omega Collection". Pierwszy tytuł to trzecioosobowa gra akcji osadzona w realiach II wojny światowej. Wcielamy się w postać Karl Fairburne'a, który ma wykonać szereg tajnych misji w opanowanych przez nazistów Włoszech.

"WipEout Omega Collection" to z kolei zręcznościowa gra wyścigowa. Możemy ścigać się na 26 torach i zasiąść za sterami 46 unikatowych statków. Do naszej dyspozycji oddano 9 trybów rozgrywki. "Ostre jak brzytwa zakręty, karkołomne pętle i nagłe obniżenia sprawdzą twoje umiejętności, a ty będziesz uwalniać bomby, miny i pociski w kierunku rywali w zaciekłej walce o pierwsze miejsce" - zachwalają twórcy gry.

Games with GoldGames with Gold Games with Gold

Xbox Games with Gold - "Gears of War 4" i "Forza Motorsport 6"

Na użytkowników usługi Games with Gold czekają w sierpniu aż cztery darmowe tytuły. Dwa z nich są dostępne już od 1 sierpnia, a na kolejne dwa trzeba poczekać do 15 sierpnia.

Pierwszy z tytułów to "Gears of War 4" - kontynuacja znakomitej taktycznej gry akcji, której użytkownikom Xboksa przedstawiać nie trzeba. Drugim z tytułów to "Torchligt" - gra z gatunku hack&slash, która została stworzony przez studio Runic Games. Jego członkowie pracowali m.in. przy kultowej serii "Diablo".

W połowie miesiąca gracze będą mogli pobrać "Forza Motorsport 6" - kolejną odsłonę jednej z najbardziej kultowych serii na Xboksa. Drugi z tytułów to trzecioosobowa gra akcji "Castelvania: Lords of Shadow". 

Więcej o:
Komentarze (4)
PlayStation Plus i Xbox Games with Gold [SIERPIEŃ 2019]. Jakie gry w ofercie?
Zaloguj się
  • 2xl

    Oceniono 1 raz 1

    Chciałbym przestrzec wszystkich przed pozostawianiem dziecka bawiącego się konsolą Sony Playstation bez opieki. Zdarzyło mi się że dziecko skorzystało z promocji na subskrypcję czegoś tam, co wymagało potem odwołania dla uniknięcia naliczania opłat. Nikt nie miał zamiaru za nic płacić, nikt też nie skorzystał z tej oferty. Mimo to firma odmówiła zwrotu środków, gdy przy okazji kontroli wyciągu zorientowałem się, że opłaty są co miesiąc naliczane. Natychmiastowy zwrot pieniędzy jest w takich sytuacjach oczywistą normą w szanujących się firmach oferujących dostęp do treści rozrywkowych przez internet. Parę razy w życiu zdarzyło mi się nie dopilnować dziecka które wpakowało się na taką minę - ale tylko 2 razy odmówiono mi zwrotu środków. Raz była to bandycka strona z jakimiś komponentami do gier wyłudzająca numery telefonów i zgody na płatną subskrypcję SMS, a drugi raz - pozostawienie dziecka bez opieki przed konsolą Playstation.

  • merfiu83

    0

    Ej czy ktos tez ma problem w grze sniper?? Juz w 1 misji jest blad , gdyz w karabinie nie mam lunety . Nie przechodzi do trybu snipera hehe. Ocb?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX