Planujesz urlop lub wakacyjny wyjazd? Oto najlepsze aplikacje na Android i iOS

Wakacje się kończą, a to idealny moment, aby wyjechać na urlop i sporo zaoszczędzić. Pomogą nam w tym aplikacje do planowania podróży. Wybrane przez nas aplikacje są dostępne zarówno na smartfonach z Androidem, jak również iOS.

WAKACYJNI PIRACI - znakomita wyszukiwarka najlepszych i najtańszych ofert - bez względu na to, czy szukamy wycieczki Last Minute, noclegu w hotelu, czy też zniżek na bilety kolejowe i lotnicze. Wakacyjni Piraci zbierają te wszystkie oferty w jednym miejscu., Aplikacja pozwala również na ustawianie alertów cenowych, które powiadomią nas, gdy cena naszej wymarzonej wycieczki spadnie.

SKYSCANNER - rozbudowana wyszukiwarka lotów, która porównuje oferty linii lotniczych z całego świata, a następnie prezentuje najtańsze bądź najwygodniejsze połączenia. Z poziomu aplikacji możemy również zarezerwować nocleg w hotelu bądź wynająć samochód. Skyscanner zapisuje w jednym miejscu wszystkie nasze rezerwacje, Dzięki czemu w każdej chwili mamy do nich łatwy dostęp.

PACKKING - aplikacja pomoże nam  skompletować listę rzeczy, które powinniśmy spakować do walizki przed wakacyjną podróżą. Lista tworzona jest automatycznie w oparciu o kierunek naszego wyjazdu, zaplanowane aktywności czy środek transportu. Możemy ją jednak w dowolny sposób edytować i dostosować do naszych preferencji.

Więcej o:
Komentarze (6)
Wakacyjni Piraci, Skyscanner, Packking - najlepsze aplikacje na wakacje. iOS i Android
Zaloguj się
 • icehunter

  Oceniono 3 razy 3

  Do spakowania plecaka potrzeba aplikacji :-) Jeśli to pomoc dla otępiałych umysłowo. Rozumiem.

 • sympatyczna_16

  0

  Myśle że na każdy wyjazd trzeba się odpowiednio przygotować, dlatego odpowiednio spakowana apteczka to jest podstawa. Ja ze względu głównie na moje gastryczne problemy to noszę ze sobą Intestę. Tym bardziej muszę ją zabierać właśnie na takie wyjazdy

 • dariamilik

  0

  ja urlop co roku planuję na wrzesień i szukam fajnych ofert last minute - raz, że nie ma tłumów a dwa że jest taniej :D w tym roku lecę do Bułgarii z Itaką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX