Disney+ po pierwszym dniu działania ma już 10 mln subskrybentów

Dinsey+ poinformował, że po pierwszym dniu działania serwisu, przekroczono liczbę 10 milionów subskrybentów. Dodatkowo stworzona przez Disney+ aplikacja na smartfony została pobrana przez 3,2 mln użytkowników.

Jak podaje "The Verge", ten rekordowy wynik udało się uzyskać mimo problemów technicznych, które miały wpływ na funkcjonowanie usługi przez niemal cały dzień. 

Disney+ ma ponad 10 mln subskrybentów po zaledwie dobie od uruchomienia serwisu streamingowego 

Na wynik Disneya na pewno wpływ mają bardzo pozytywne recenzje ich flagowego serialu "The Mandalorian". Pod koniec dnia Disney+ był również najchętniej pobieraną aplikacją w AppStore. W ciągu doby program, który umożliwia oglądanie serwisu streamingowego na smartfonach, ściągnęło ponad 3,2 mln użytkowników.

Według wstępnych obliczeń analityków rynkowych, Disney+ będzie miał od 10 do 18 milionów subskrybentów w pierwszym roku działania. Serwisowi udało się więc osiągnąć połowę maksymalnych prognoz w ciągu zaledwie 24 godzin. "Niestety, niemożliwe jest porównanie pobrań pierwszego dnia Netfliksa i Disney+, czego powodem są między innymi zmiany w systemie streamingu oraz inne oprogramowania urządzeń mobilnych" - napisano w raporcie Apptopii.

Disney zapowiedział, że nie planuje publikować dalszych danych dotyczących liczby subskrybentów serwisu. Następne dane pojawią się dopiero na początku 2020 roku.

Więcej o:
Komentarze (9)
Disney+ po pierwszym dniu działania ma już 10 mln subskrybentów
Zaloguj się
  • jednooki.pirat

    Oceniono 1 raz 1

    Pewnie spróbuje Disney+ jak będzie u nas, a tymczasem rezygnuje z HBO Go. Podnieśli ostatnio cenę o 25%, przy jednoczesnym pogorszeniu się dostępności usługi (ciągły brak połączenia, gdy wszystko inne śmiga) . To dosyć zabawne, że to co chce obejrzeć szybciej ściągnę z piratów (w 1080), niż się u nich uruchomi ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym, aplikacja na Android TV jest po prostu kiepska (przewijanie przez odtwarzanie w przyspieszeniu, bez podglądu? błagam...)

  • melamed

    Oceniono 7 razy -7

    Wreszcie cos dla dzieci.Dzieci czeka bogata oferta programowa,dostosowana do wymogow wspolczesnosci.W cykiu milosc nie wybiera seks grupowy 7 krasnolodkow.W pierwszym sezonie cyklu Prawda czasu,prawda ekranu,z kolei zobaczymy milosc lizbijska krolewny Sniezki do czarownicy oraz ksiezniczki do ziarnka grochu.Myszka Miki musi sie zadawalac wrzecionem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX