Promocja i darmowe gigabajty w Play. Żeby je zdobyć należy... potrząsnąć telefonem

Play wprowadził możliwość poszerzenia swojego pakietu internetowego w listopadzie oraz grudniu. Dodatkowe gigabajty możecie zdobyć w akcji "Shake for Play". Wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji i potrząsnąć telefonem.

Darmowe gigabajty do pakietu internetowego można zdobyć na różne sposoby, w zależności jaką akcję zorganizuje operator. Firmy starają się, żeby tego rodzaju promocje były kreatywne i zróżnicowane, by zwrócić na siebie uwagę klienta. Oprócz tego, przeważnie mają jakiś ukryty cel, który raczej nie jest zbyt trudny to odgadnięcia. Play tym razem chce zachęcić swoich abonentów, do korzystania ze swojej aplikacji - Play24.

Promocja w Play. Jak zdobyć darmowe gigabajty?

Trzeba przyznać, że Play wpadł na prosty, ale dość niecodzienny pomysł. Darmową paczkę internetu można uzyskać przez... potrząsanie telefonem. Oczywiście, do tego jest potrzebna aplikacja operatora, która potrząsanie wykryje. Aplikacja Play24 na telefonie musi być zainstalowana w wersji 6.8 lub nowszej. Wtedy naszym oczom w zakładce “Dla Ciebie” ukaże się trudny do przeoczenia kafelek z napisem “Shake to Play”. Promocja jest dostępna dla zdecydowanej większości ofert na kartę MIX oraz abonamentów. Jeśli nie widzicie możliwości potrząsania dla darmowych gigabajtów, możecie mieć starą wersję aplikacji lub oznacza to, że wasza oferta nie łapie się na promocję, co możecie sprawdzić w regulaminie.

embed

W listopadzie za potrząsanie możecie otrzymać dodatkowy 1 GB na transmisję danych, który można wykorzystać do końca okresu rozliczeniowego lub w ciągu 30 dni w przypadku ofert na kartę. W tym drugim przypadku dodatkowym wymogiem jest posiadanie ważnego konta na rozmowy wychodzące oraz co najmniej jednej złotówki w Pakiecie Złotówek. W grudniu, w ten sam sposób, będzie można zdobyć za darmo 2 GB. Łącznie więc do zgarnięcia są 3 GB danych. Aplikacja Play24 jest dostępna na smartfony z Androidem i iPhone'y, a ponadto skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych,jak i biznesowych.

Więcej o:
Komentarze (9)
Promocja i darmowe gigabajty w Play. Żeby je zdobyć należy... potrząsnąć telefonem
Zaloguj się
 • phugoid

  Oceniono 9 razy 3

  szkoda tylko, ze we wroclawiu z tego mobilnego bonusa nie da sie praktycznie skorzystac, przy transferach rzedu 2Mbit w godzinach szczytu (mocno poludniowa czesc miasta), oczywiscie play indagowany o ten fenomen przekazuje informacje zwrotna, ze sprawa zajmuje sie dzial techniczny i tak juz od dawna, mniej wiecej od momentu, kiedy play zalozyl lejki na transfery danych partnerow roamingowych, zalosne

 • zgredzik01

  Oceniono 6 razy 2

  Kiedy widzę twarz Powiatowego w reklamach plaja, to choćby mi oferowali rok za darmo, to nie skorzystam. Mam alergię na podobizny Jakuba Powiatowego.

 • druga_wieza

  Oceniono 2 razy 0

  Kiedyś tak zrobili w jednym kraju skandynawskim: potrząsasz telefonem i masz odświeżone saldo z banku.
  Klientom to się spodobało i ...tego dnia system bankowy był totalnie przeciążony. Aż do awaryjnego wyłączenia tej funkcjonalności.
  Sorry, za takie zabawki płaci się obciążeniem. A obciążenie nie jest darmo.

 • gryflon

  Oceniono 8 razy 0

  Mój telefon doznał w tym roku wstrząsu przy lądowaniu w Toronto. Skutkiem tego była odmowa wykonywania jakichkolwiek połączeń poza alarmowymi. Drugi wstrząs przy lądowaniu w Warszawie cudownie przywrócił wszystkie funkcje. Nigdy z Playem do Kanady.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX