InPost przed świętami umożliwi nadanie paczki w weekend. Uruchomił specjalną stronę

InPost umożliwia nadanie przesyłki także w weekend. By to zrobić, należy wejść na dedykowaną stronę. Usługa rusza pod koniec 23 listopada.

Przed świętami panuje szał zakupów. I tak jak jeszcze dwie dekady temu głównie oznaczało to olbrzymie kolejki w sklepach, tak obecnie duża część zakupów jest robiona przez internet. To naturalnie oznacza duże obłożenie firm kurierskich, które na przełomie listopada i grudnia mają nawał pracy. Często wiąże się to także z opóźnieniami i wydłużeniem czasu dostawy. Dotyczy to całego świata, nie tylko Europy i Polski, więc jest jeszcze ostatnia szansa na zrobienie zakupów w AliExpress, z nadzieją, że dotrą do Polski przed Wigilią. InPost postanowił rozładować nieco ruch.

InPost wprowadza od 23 listopada weekendowe nadanie przesyłek 

Od przyszłej soboty, 23 listopada, do niedzieli 15 grudnia, możliwe będzie nadanie paczki w weekend.

Święta tuż, tuż! Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwany i najgorętszy okres w ciągu roku. Szczególnie teraz liczy się sprawna logistyka i organizacja pracy. Aby mieć pewność, że nasi klienci otrzymają przesyłki w najkrótszym możliwym czasie, po raz kolejny uruchamiamy możliwość weekendowych nadań

- napisał na swojej stronie przewoźnik.

Nadanie paczki w weekend jest możliwe przez stronę weekendowenadania.inpost.pl. Przesyłki mogą być odebrane przez kurierów w soboty od 8:00 do 16:00 oraz w niedzielę od 8:00 do 13:00. Jeśli zależy nam na wysłaniu paczki w sobotę, należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie do piątku do godziny 14:00. Jeśli kurier ma odebrać przesyłkę w niedzielę, to dokumenty trzeba uzupełnić do soboty do godziny 12:00. W razie dodatkowych pytań, InPost zaleca zwrócić się do opiekuna handlowego.

Więcej o:
Komentarze (4)
InPost przed świętami umożliwi nadanie paczki w weekend. Uruchomił specjalną stronę
Zaloguj się
 • Łukasz O

  Oceniono 3 razy 1

  Poczta Polska też się przygotowuje na święta. Wprowadza wydłużenie czasu oczekiwania na paczkę o 1 miesiąc. Po problemie. Ludzie nie będą już skarżyć się, że musieli stać w kolejce przed świętami.....

 • plobywatel

  Oceniono 2 razy 0

  InPost-cie szkoda pieniędzy. Już dawno mamy otwarte placówki pocztowe/przesyłkowe w ŻABKACH :)

 • plobywatel

  Oceniono 1 raz -1

  InPost-cie szkoda pieniędzy. Już mamy otwarte placówki paczkowe w ŻABKACH.

 • d34mariusz

  Oceniono 3 razy -1

  Tak jest, po co pracownikom wolne weekendy. Niech zapier....ją dla burżuja który czeka na zwiększone zyski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX