Awaria Facebooka, Messengera, WhatsAppa i Instagrama. W nocy serwisy nie działały przez godzinę

W nocy przez godzinę nie działały Facebook, Messenger, WhatsApp oraz Instagram. Awaria trwała przez godzinę i objęła niemal całą Polskę oraz niektóre regiony Litwy i Ukrainy.

W nocy z 19 na 20 listopada przestały działać najpopularniejsze aplikacje mediów społecznościowych - Facebook, Messenger, WhatsApp oraz Instagram. Problem dotyczył nie tylko aplikacji mobilnych, ale także przeglądarkowych wersji portali na komputerach. Wszystko wskazuje na jakieś problemy z serwerami Facebooka, ponieważ kłopoty z poprawnym działaniem mieli użytkownicy aplikacji, które należą do firmy. Internauci w całej Polsce przez mniej więcej godzinę nie mogli zalogować się do swoich kont.

Awaria. Facebook, Messenger, WhatsApp i Instagram nie działały na obszarze trzech państw

Jak podaje strona DownDetector, problemy z logowaniem się wystąpiły w trzech krajach Europy Wschodniej. Awaria objęła praktycznie całą Polskę, a problemów z zalogowaniem się doświadczyła połowa Litwy oraz mieszkańcy Ukrainy znajdujący się w Kijowie i jego okolicach.

Problemy z działaniem popularnych portali społecznościowych wracają co jakiś czas. Miesiąc temu był problem z ładowaniem się aplikacji na urządzeniach elektronicznych. Kłopoty pojawiły się także w lipcu, kiedy na Facebooku, Messengerze oraz Instagramie nie wyświetlały i nie ładowały się fotografie.

Więcej o:
Komentarze (15)
Awaria Facebooka, Messengera, WhatsAppa i Instagrama. W nocy serwisy nie działały przez godzinę
Zaloguj się
 • occam

  Oceniono 5 razy 5

  jak rzyć

 • morgenroth

  Oceniono 6 razy 4

  Zablokowanie komentarzy pod artykułem o uniewinnieniu Najsztuba było najzabawniejszą rzeczą, jaką zrobiliście na Czerskiej.

 • stenrw

  Oceniono 2 razy 2

  No straszne! Teraz wiem już, dlaczego źle spałem...

 • raknawspak

  Oceniono 3 razy 1

  Afera...a wczoraj czerski portal przez godzine zapetlal ladowanie jedynki i to dopiero byl obciach

 • Wizard Marco

  0

  Przez godzinę? Naprawdę przez CAŁĄ godzinę?? I to w nocy? I FB, Messenger i Whatsapp?? Rany... ciekawe ile samobójstw było tej nocy. Normalnie jak żyć??

 • jaspis1974

  0

  Smutna wiadomość, z pewnością z tego powodu lawinowo wzrosło spożycie leków przeciwdepresyjnych i przetoczyła się fala samobójstw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX