Lidl prezentuje ofertę na Black Friday. Przeceny podczas Black Week nawet o 80 proc.

Black Friday rozpoczyna się już w najbliższy piątek 29 listopada. Wiele sklepów rozpoczyna wyprzedaż już wcześniej, tak jak Lidl. W sieci przez cały tydzień obowiązuje Black Week.

Black Friday to tradycja, która wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. W piątek po Święcie Dziękczynienia, Amerykanie tłumnie idą do sklepów, by zaopatrzyć się na Święta Boże Narodzenia. W tym okresie najchętniej kupowanymi przedmiotami są urządzenia elektroniczne. Black Friday przypada na czwarty piątek miesiąca. W tym roku jest to 29 listopada. Promocje w amerykańskich sklepach są tak duże, że ludzie nawet taranują się, by kupić tańsze rzeczy. W 2015 roku w Black Friday zginęło 7 osób, a 98 zostały rannych. W Polsce rabaty nie są tak duże, dlatego też nie doświadczamy takich scen. Z roku na rok do promocji dołącza się jednak co raz więcej sklepów, a Polacy mogą liczyć na lepsze oferty.

Zwyczajowo wyprzedaż trwa przez jeden dzień. W poniedziałek jednak startują już kolejne promocje, z okazji Cyber Monday. Wtedy tradycyjnie wyprzedaże robią mniejsze sklepy internetowe (najczęściej te z elektroniką), które nie mogą sobie pozwolić na rywalizację dużymi sieciami. Z czasem jednak te sztywne ramy się zamazały i obecnie promocje trwają czasami nawet przez cały listopad, a kończą się tydzień po Black Friday.

Black Week z okazji Black Friday w Lidlu. Codziennie inna kategoria produktów

Do promocji z okazji Black Friday dołączył także Lidl. Rabaty na produkty sięgają nawet 80 proc. Jeszcze większe promocje mają obowiązywać 2 grudnia w Cyber Monday – nawet do 90 proc. Promocja Black Week ruszyła w sklepie internetowym Lidla. Tam codziennie, począwszy od dzisiaj, będą pojawiały się oferty z innej kategorii.

25 listopada w poniedziałek przeceniono akcesoria kuchenne. We wtorek taniej będzie można nabyć narzędzie do warsztatu, a w środę rzeczy do wyposażenia domu. Czwartkowe rabaty dotyczyć mają sprzętu sportowego. Piątek to już prawdziwy Black Friday, kiedy przeceny będą obowiązywać na wszystkie produkty.

Więcej o:
Komentarze (39)
Lidl prezentuje ofertę na Black Friday. Przeceny podczas Black Week nawet o 80 proc. wyprzedaż cyber monday
Zaloguj się
 • kalinowski11

  Oceniono 19 razy 17

  Lubię Lidla... ale ta akcja to kpina... w gazetce jeden przedmiot przeceniony o 80%... gó...any wieszaczek kosztujący 10 zł... wcześniej podobno kosztował 49.90 🤣🤣🤣

 • pablo_spear

  Oceniono 27 razy 15

  W Polsce mlekiem i miodem plynacej Janusze i Grazyny beda sie zabijac o kapuste i cebule w przecenie. Bo przeciez tutaj jest tak dobrze i pieknie.

 • anty_moradziecki

  Oceniono 13 razy 11

  Piątek 30 listopada - naprawdę? Proszę... To się nazywa dobre dziennikarstwo...

 • kataryniarski

  Oceniono 22 razy 10

  Heh, znowu sobie będą wyrywać z rąk paczki "kiełbasy" i worki z cebulą.

  Polacy kochają bylejakość.

 • Jerzy Karski

  Oceniono 8 razy 8

  Najbliższy piątek jest 29 listopada; błąd powtórzony dwukrotnie. Wstyd.

 • aheniutek

  Oceniono 5 razy 5

  Jak analizuje się historię cen elektroniki, to widać wyraźnie, że wiele produktów zaczyna drożeć od ostatniego tygodnia października, by stanieć w połowie lutego. Oczywiście nie bez znaczenia jest tu kurs euro czy dolara. Ale Black Friday w Polsce to niestety w większości sklepów pic na wodę fotomontaż. Widziałem BF w Wielkiej Brytanii. Tam telewizor czy pralkę można kupić za 50 % ceny. Nasze zniżki to najczęściej kilka procent, a jeśli porówna się ceny po obniżce w BF do cen z połowy października, to okazuje się że i tak te produkty są tego dnia faktycznie droższe.

 • sylwekc

  Oceniono 6 razy 4

  gazeto... wszedłem... nie ma ani jedengo produktu przecenionego o 80 %... nawet o 60%...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX