Klimas: Tutaj był Jarmark Europa, jeansy marmurkowe z Turcji, a ja chciałam Paryż sobie robić [NEXT TIME]

- Dzisiaj na pewno zaczęłabym z mniejszego "C". To znaczy więcej bym sobie życzyła pokory jako osoba i jednocześnie rozsądku jako projektantka. Kiedy zaczynałam projektować, chyba nie przyjmowałam do wiadomości, w jakiej rzeczywistości ja pracuje - mówi projektantka mody Joanna Klimas.

Joanna Klimas nazywana jest "pierwszą damą minimalizmu". Ubiera Polki od ponad 20 lat. Z wykształcenia psycholog. Pracowała przez lata jako terapeutka.

Konsekwentnie i świadomie dąży do tego, aby moda w Polsce była uważana za pełnoprawną część kultury. Intensywnie oddana sprawom kobiet, nie tylko tym związanym z modą.

Jest jedyną współczesną projektantką, której projekty znalazły się na stronach bogato ilustrowanej książki „Tysiąc lat ubiorów w Polsce”, autorstwa profesor Anny Sieradzkiej. 

W nowym cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Dziękujemy za udostępnienie przestrzeni do nagrania filmu Business Link w Warszawie.

Komentarze (5)
Klimas: Tutaj był Jarmark Europa, jeansy marmurkowe z Turcji, a ja chciałam Paryż sobie robić [NEXT TIME]
Zaloguj się
 • kiki122

  0

  Ta Pani sprawia wrazenie zarozumialej i wynioslej

 • Paweł Pykało

  0

  To co usłyszałem to ona jako psycholog nie ma umiejętności obserwowania świata. A to jest podstawa.

 • farah

  Oceniono 2 razy 0

  Ta Pani nie cieszy się opinią osoby uczciwej, żeby nie użyć bardziej dosadnych słów. Przykre, że tego typu postaci próbuje się zaliczać się do ludzi sukcesu. Więcej na jej temat w necie po wpisaniu Klimas opinie forum

 • kchc

  0

  Co to znaczy mniejsze C?

 • Pawel K

  Oceniono 1 raz -1

  Moda? Mundury pracowników Metra są najlepszą wizytowką tej pani. Tu nigdy nie będzie normalnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX