Gazeta.pl Next >  nextplus >  Magazyn Porażka: Połowa Polaków zarabia 2350 zł lub mniej i oni się po prostu wkurzają [NEXT TIME]

Magazyn Porażka: Połowa Polaków zarabia 2350 zł lub mniej i oni się po prostu wkurzają [NEXT TIME]

A A A
- Może nie warto jest marzyć o wielkim domu za miastem, o Porsche Panamerze i o tych milionach albo nawet setkach tysięcy. Może wystarczy po prostu, żeby być multi-tysiącerem. To znaczy, zarabiać tak jak berlińska sprzątaczka i nie zostawiać całego serca i duszy w pracy po 15 godzin. Może się po prostu nie opłaca - mówi Kamil Fejfer z Magazynu Porażka.

Kamil Fejfer, autor Magazynu Porażka, dziennikarz freelancer, analityk rynku pracy.

W nowym cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Dziękujemy za udostępnienie przestrzeni do nagrania filmu Brain Embassy w Warszawie.

Komentarze (109)
Magazyn Porażka: Połowa Polaków zarabia 2350 zł lub mniej i oni się po prostu wkurzają [NEXT TIME]
Zaloguj się
  • Oceniono 19 razy 9

    Bardzo sie ciesze, ze istnieje Magazyn Porazka. Moja mama byla wierna czytelniczka Sucesu i zawsze mnie irytowalo to, ze poprzeczka satysfakcji nie moze byc to zwykle zycie, o ktorym mowi Kamil, tylko od razu musi byc szal w postaci chalupy za miastem, wakacji na Malediwach i wywiadow i autografow w zakladach pracy. Ta mentalnosc sprawia, ze obywatelowi ciezko zdac sobie nawet sprawe z tego, ze moze odczuwac satysfakcje z tego, ze dziecko zdrowe, zona nie zdradza, mamy gdzie mieszkac i jest co zjesc. Regularnie powtarzam sobie, ze MAM SZCZESCIE, ze urodzilam sie w Polsce, bo na swiecie jest masa znacznie chu**wszych krajow, gdzie to, ze nie jest sie maga-enterpreneurem przed 30-tka jest na samym koncu listy problemow miejscowych.

  • Oceniono 9 razy 5

    Mediana pokazuje tylko część prawdy powiatowo-gminnej Polski. Prawdziwa prawda jest o wiele niższa. I jak tutaj wprowadzać euro? Czyli 500 euro jako mediana wobec np. 2300 euro w Niemczech. I niby ich (wg Tuska i szejnfelda) doganiamy. To są kpiny z Polaków.

  • Oceniono 4 razy 4

    Wujek Dobra Rada radzi: weź udział w konkursie do zarządu PZU - Sadurska startowała z buta i o dziwo wygrała, albo napisz list od "córki szwaczki" lub "syna ślusarza" i podaj przez Szyszko do Błaszczaka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane