Gazeta.pl Next >  nextplus >  Anna Skórzyńska z firmy Szumisie: Człowiek bardziej żałuje tego, czego nie zrobił, niż tego, co zrobił źle [NEXT TIME]

Anna Skórzyńska z firmy Szumisie: Człowiek bardziej żałuje tego, czego nie zrobił, niż tego, co zrobił źle [NEXT TIME]

13.03.2018 05:24
A A A
- Pamiętam, że byłam w takim najgorszym momencie, kiedy przeczytałam zdanie, że człowiek w życiu bardziej żałuje tego, czego nie zrobił, niż tego, co zrobił źle - mówi Anna Skórzyńska i dodaje, że to dobre podejście, jeśli ktoś zastanawia się nad tym, czy warto otworzyć swój biznes.

Anna Skórzyńska wraz z Marcinem Gawrońskim tworzy firmę Szumisie. Pomagające dzieciom zasypiać misie sprzedają w Polsce i na 21 zagranicznych rynkach.

W cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi, którzy odnieśli sukces w biznesie i teraz opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi.

Program został zrealizowany w Startberry.

Komentarze (1)
Anna Skórzyńska z firmy Szumisie: Człowiek bardziej żałuje tego, czego nie zrobił, niż tego, co zrobił źle [NEXT TIME]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane