Szukasz dobrego telewizora do 2, 3 lub 5 tys. zł? Oto wszystko, na co musisz zwrócić uwagę

DM
22.11.2018 09:00
Philips 55PUS6482/12

Philips 55PUS6482/12 (fot. Philips/Materiały Partnera)

Telewizor nie tylko ozdabia nasz salon, ale przede wszystkim jest urządzeniem, które ma oferować dobrą jakość obrazu i dźwięku oraz szereg innych funkcji. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Wróć do artykułu
Komentarze (38)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sselrats

  Oceniono 6 razy 0

  Teraz tylko OLED.

 • sselrats

  Oceniono 3 razy -1

  Telewizor ozdabia podobnie jak potluczone talerze wcisniete w elewacje.

 • js08836

  Oceniono 6 razy -2

  Telewizory 4K Ultra HD za 2 tys. ? Co to za ściema ? To telewizyjny szmelc. Dobre tv zaczynają od ceny powyżej 5 tys. Naprawdę nie warto kupować tańszych bo, jak jeszcze w sklepie są " podrasowane " materiałami promocyjnymi, kontrastem itp. to w domu okaże się porażką. Wolałbym nazbierać jeszcze trochę i kupić tv OLED. To najlepsza obecnie technologia. Nie jakieś tam Sony, Panasoniki , Philipsy ,ale LG. Odpowiedź jest prosta w/w pracują na panelach LG, i różnią się tylko oprogramowaniem fabrycznym. To co LG rozwiązał wcześniej, to w/w dopiero pracują nad tym, jak np. input lag. Jeśli np. Sony ma input lag 35 -40 , to LG 21 ! Lepszych nie ma. Jeśli miałbym dać 6 tys. za Samsung QLED 6 tys. ,to wolałbym dołożyć i wziąć LG OLED. Pod względem czerni i kontrastu LG OLED bije na głowę LED-y.

 • duch87

  Oceniono 2 razy -2

  TV kupiłem z 4K, ambilightem i androidem - więc ma wszystko co obecnie można znaleźć na rynku. 55 cali, a dałem za niego 3000 zł, więc uważam zakup za idealny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX