Maszynki do strzyżenia za mniej niż 250 zł. Najlepsze modele - wybór redakcji

KS
28.09.2018 11:30
Maszynki do strzyżenia za mniej niż 250 zł. Przegląd

Maszynki do strzyżenia za mniej niż 250 zł. Przegląd (fot. unsplash)

Maszynki do strzyżenia są pomocne w utrzymaniu odpowiedniej fryzury, a przy odrobinie wprawy pozwalają zaoszczędzić na fryzjerze. Wybraliśmy kilkanaście modeli za mniej 250 zł, a wśród nich zarówno proste modele, jak te z wieloma dodatkowymi funkcjami.

Maszynki do strzyżenia pozwalają przede wszystkim utrzymać fryzurę, jednak niektóre modele sprawdzą się również do brody i zarostu. Modele do włosów pozwalają na regulację długości w zakresie 45 mm, zaś te do brody - nawet do 11 mm. Dzięki temu możemy bez trudu uzyskać efekt kilkudniowego zarostu lub pełnej brody. Chociaż najtańsze modele możemy kupić już za około 20 zł, proponujemy zainwestować w droższe modele, które będą wytrzymalsze i lepiej spełnią nasze potrzeby. Najdroższe na rynku będą profesjonalne maszynki do strzyżenia, które dają najlepsze efekty, a również mogą działać przez niemal cały dzień. 

Maszynki do strzyżenia za mniej niż 250 złMaszynki do strzyżenia za mniej niż 250 zł fot. unsplash

Dobrze jest pomyśleć o maszynce, która działa bezprzewodowo - na akumulator. Dzięki temu strzyżenie będzie łatwiejsze i bardziej komfortowe. Jest ona nieco cięższa od sieciowej, ale zapewnia większą swobodę ruchów. Niektóre z modeli mają wyświetlacz, na którym możemy zobaczyć poziom naładowania baterii. Wybierając model bezprzewodowy należy zwrócić uwagę na to, ile maszynka będzie działać na baterii. 

Najważniejsze parametry na jakie warto zwrócić uwagę wybierając maszynkę do strzyżenia, to przede wszystkim zakres długości strzyżenia. Ważna będzie również szerokość ostrzy, waga, wygoda użytkowania oraz czas pracy na baterii. Do 250 zł możemy znaleźć naprawdę solidne modele, ale w naszym zestawieniu nie zabrakło także tańszych propozycji. 

Zobacz także
 • Nasze typy od lewej: Braun Series 3 ProSkin; Philips AquaTouch i Philips Multigroom (Seria 5000) Elektryczne maszynki do golenia - przegląd modeli na każdą kieszeń
 • Jak wybrać golarkę elektryczną? Jak wybrać golarkę elektryczną? Nasze typy i porady, na co zwracać uwagę
 • smartwatch Sport to zdrowie. Wybraliśmy najciekawsze sportowe e-gadżety w świetnych cenach
Komentarze (17)
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 11 razy 7

  W Polsce zabraklo bialych glow? Bialych golibrod? Do kogo skierowana jest ta reklama?

 • kac

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wiem czy wiecie, że dla murzynów są specjalne mocniejsze maszynki? Ich włosy są znacznie twardsze i stąd są specjalne przeznaczone dla nich modele. Czy reklamujecie właśnie takie mocniejsze maszynki dla murzynów? Ze zdjęcia można wnioskować, że tak. W tekście niestety brakuje o tym informacji.

 • jaceq

  Oceniono 3 razy 3

  Ale czarnucha w kółko ogolili.

 • monikar26

  Oceniono 2 razy 2

  za 250 zł to można dobry sprzęt kupić, a nie takie jak wymienione w reklamie...

 • sholay

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko Moser 1400. Kosztuje prawie połowę taniej (140 pln), jest ciężki, niewygodny ale świetnie strzyże, przy użytkowaniu domowym starczy na naście lat, za grosze można dokupić do niego nowe ostrze, jeśli się kiedykolwiek zepsuje, to łatwo go rozebrać i serwisować.

  W dodatku bez problemu przystrzyże nawet grube murzyńskie włosy.

  &

 • sysiler

  Oceniono 1 raz 1

  Ile redakcja zainkasowała za zaangażowanie w temacie? za 2 i pół stówki to już można niezłą maszynkę kupić. to co proponujecie to jest... chłam.

 • icc217

  0

  Informacja dla murzynow ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX