Kupujesz na AliExpress? Teraz możesz zdobyć zwrot za zakupy! A już 23 listopada Black Friday

id
09.11.2018 07:00
Do 5 proc. zwrotu wartości zakupów na AliExpress można obecnie zgarnąć dzięki platformie go4cash. Dodatkowo, na zakupach na AliExpress też można dużo zaoszczędzić dzięki zniżkom z okazji Black Friday i Cyber Monday (23 i 26 listopada). Obie te okazje mogą skusić m.in. osoby poszukujące już prezentów dla najbliższych na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest platforma go4cash?

  • Jak go4cash pomoże Ci zdobyć zwrot za zakupy na AliExpress?

  • Czym jest Black Friday i Cyber Monday?

Czym jest platforma go4cash?

Go4Cash.pl to bezpieczna platforma lojalnościowa, należąca do grupy Agora. Zbiera oferty, przy skorzystaniu z których można otrzymać np. zniżkę, moneyback albo premię. W największym skrócie - jeśli do danego sklepu internetowego albo np. wniosku o konto osobiste w jakimś banku przejdziemy bezpośrednio z odnośnika na go4cash.pl, to otrzymamy zwrot części wartości zakupów (albo np. premię za otwarcie konta bankowego).

Warto więc zaglądać na go4cash.pl choćby dlatego, że a nuż znajdziemy tam voucher czy ofertę premii albo zwrotu za zakup jakiejś rzeczy, którą i tak planowaliśmy kupić. W ten sposób możemy zaoszczędzić (albo zarobić) nawet i kilkadziesiąt, a może i kilkaset złotych.

Jak go4cash pomoże Ci zdobyć zwrot za zakupy na AliExpress?

Właśnie na go4cash można "załatwić" sobie zniżki na zakupy w serwisie AliExpress. Zaoszczędzić można 4-5 proc. wartości zakupionych towarów. Dokładnie, zniżki wyglądają następująco:

  • 5 proc. - na akcesoria do telefonów komórkowych, akcesoria wewnętrzne, akcesoria ogrodowe, ubrania

  • 4 proc. - na towary z pozostałych kategorii 

Jak to zrobić? Jeśli nie masz konta na go4cash, najpierw oczywiście musisz je założyć. To bardzo proste. W tym celu należy:

  1. W formularzu rejestracyjnym na stronie go4cash należy podać kilka podstawowych danych - imię i nazwisko, adres e-mail czy telefon, i ustanowić hasło do konta na platformie.

  2. Zalogować się na swoją pocztę e-mail (tę podaną w formularzu rejestracyjnym). Będzie tam czekać na Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu konto na go4cash będzie aktywne.

Gdy już konto na go4cash jest aktywne, należy po prostu spośród dostępnych ofert znaleźć tę dotyczącą AliExpress.

Następnie, na stronie promocji, należy kliknąć "skorzystaj". Zostaniesz wówczas przeniesiony na stronę aliexpress.com. Tam po prostu dokonaj zakupu. To kluczowe, żebyś zrealizował transakcję po wejściu z tego konkretnego linka - tylko wówczas go4cash.pl rozpozna, że należy Ci się zwrot!

Wkrótce po transakcji na AliExpress, stosowna kwota zwrotu zostanie zapisana na Twoim koncie na go4cash. Pamiętaj, że wypłata środków na konto bankowe (którego numer należy podać) jest możliwa od minimum 100 zł i następuje automatycznie raz w miesiącu.

Zaoszczędź na zakupach na AliExpress dzięki premii od go4cash!

Już 23 listopada Black Friday, zaraz potem Cyber Monday

Okazja do zakupów na AliExpress jest tym większa, że już w piątek 23 listopada tzw. Black Friday. Wówczas na AliExpress dostępne będą miliony ofert w bardzo mocno obniżonych cenach. Tuż potem - bo już w poniedziałek 26 listopada, kolejne „zakupowe święto”, czyli Cyber Monday. Wówczas wielkimi obniżkach będą objęte ceny m.in. sprzętu elektronicznego.

W Black Friday i Cyber Monday mnóstwo towarów na AliExpress będzie można kupić w obniżonych cenach. Już obecnie przeceny regularnie sięgają 40-50 proc., a w niektórych przypadkach i ponad 90 proc.! Wśród najlepszych ofert na Black Friday królują m.in. ubrania, obuwie, kosmetyki, torebki czy biżuteria.

To może być więc dobra okazja, żeby już pomyśleć o prezentach świątecznych dla najbliższych. Zamówione towary powinny dotrzeć do Polski przed świętami Bożego Narodzenia. Już obecnie można też nabywać kupony zniżkowe na niektóre towary.

Łącznie na AliExpress znajdziemy ponad 100 milionów produktów w 6000 różnych kategorii. Płatności można dokonywać dokładnie w ten sam sposób (a więc i tak samo bezpiecznie) jak w polskich sklepach internetowych.

Zaoszczędź na zakupach na AliExpress dzięki premii od go4cash!

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX