Odkurzacze automatyczne do 1200 zł - wybraliśmy kilka solidnych modeli

KS
22.10.2019 09:30
Tanie roboty sprzątające

Tanie roboty sprzątające (fot. pexels)

Odkurzacze automatyczne zyskują na popularności, chociaż kojarzą się z dosyć sporym wydatkiem. Udało nam się wybrać kilka solidnych modeli za mniej niż 1200 zł.

Zadaniem odkurzacza automatycznego jest samodzielne odkurzenie podłogi. Dokładne wykonanie tej pracy zależy od wielu czynników, ale najważniejszy z nich to jakość oprogramowania oraz czujników, w jakie sprzęt został wyposażony. Może się wydawać, że im droższe urządzenie, tym lepsza jakość odkurzania, ale niestety nie zawsze idzie to ze sobą w parze.

Xiaomi Mi RobotXiaomi Mi Robot materiały producenta

Dobrym przykładem jest robot sprzątający od Xiaomi, który znalazł się w naszym zestawieniu. Doskonale poradzi sobie z odkurzaniem - o ile nie mamy w mieszkaniu dywanów z długim włosiem (na nich niestety się zatrzymuje). Warto wziąć pod uwagę opinie o konkretnych modelach, ponieważ żaden odkurzacz nie będzie doskonały, ale nie oznacza to, że nie spełni naszych oczekiwań.

Większość robotów sprzątających bez problemu omija przeszkody i bardzo dobrze radzi sobie z panelami, gresem czy parkietami. Warto zwrócić uwagę na pojemność akumulatora oraz szybkość ładowania się tego typu sprzętów, by mieć pewność, że bez trudu poradzi sobie z odkurzeniem całego mieszkania. Dokładny poradnik o tym, jak wybrać odkurzacz automatyczny wraz z recenzjami wybranych przez nas modeli znajdziecie tutaj >>>

Więcej o:
Komentarze (32)
Zaloguj się
 • tijeras66

  Oceniono 13 razy 9

  świetny artykuł! Powala! Dzięki! Teraz już wszystko wiem!

 • alakyr2

  Oceniono 5 razy 5

  SPRINTUS FLOORY to najgorsze badziewie jakie miałam

 • mcguirre

  Oceniono 3 razy 3

  Mój znajomy ma psa i taki odkurzacz. Pewnego pięknego dzionka pies zrobił dość żadką kupkę w salonie a odkurzacz ta kupkę rozprowadził po całym pokoju :):)

 • 1-wolne

  Oceniono 1 raz 1

  Posiadam od 9 lat I-robot Rumba kupowany w sprzedaży MLM (sieciowej) koszt 3 tys zł.
  Pracuje do dzisiaj bez problemów,wymieniałem 4 razy akumulator.Wspaniale urządzenie, ustawiam czas sprzatania kiedy wychodzę z domu,

 • dlugi48

  0

  Ale próbują wciskać to badziewie. Każdego dnia ta reklama. Mam taki - to urządzenie, które oszukuje właściciela, że ma posprzątane mieszkanie. Jak użyję tradycyjnego odkurzacza, to po akcji tego badziewia, mam pełny worek śmieci i kurzu. A muszę powiedzieć, że mam najdroższą Roombę, czyli najlepszy.

 • wladca_piaskownicy

  0

  Mam drugiego iLifa'a, oba chodziły jak burza. Szkoda przepłacać za roombe czy roborocka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX